×

Ten umierający w hospicjum chłopiec miał jedno marzenie. Pomógł mu je spełnić obcy mężczyzna

Święta to wyjątkowy czas. Spotkania rodzinne skłaniają nas do przemyśleń i pragniemy dzielić się z innymi życzliwością. Choć w ciągu roku jesteśmy zabiegani i przytłoczeni nadmiarem obowiązków, Boże Narodzenie sprawia, że zatrzymujemy się na chwilę i zaczynamy się zastanawiać co jest tak naprawdę ważne.

Życie dla Miles Agnew z pewnością nie było dla niego łaskawe. Biologiczni rodzice porzucili chłopca zaraz po urodzeniu.

Miles urodził się z małogłowiem, porażeniem mózgowym, jest niewidomy, cierpi na bardzo oporną na leczenie epilepsję i zmaga się z wieloma wadami rozwojowymi i cierpi na nietolerancję pokarmową. Znaleźli się jednak dobrzy ludzie, którzy zapewnili chłopcu opiekę, gdy miał zaledwie 3 miesiące.

W nowej rodzinie Miles ma starszą siostrę i brata, 13-letnią Hailey i 11-letniego Taveona.

Mimo miłości i opieki, którą obdarzyła go nowa rodzina, zdrowie Milesa gwałtownie pogorszyło się tydzień temu. Opiekunowie chłopca wiedzieli, że nie pozostało mu wiele czasu, nie chcieli jednak, by spędził ostatnie chwile w szpitalu. Postanowili także spełnić jedno z ostatnich życzeń, marzenie, które ma każde dziecko.

Z pomocą fundacji Secret Sleigh Project Milesa odwiedził Święty Mikołaj! Spotkanie odbyło się w hospicjum.

Mężczyzna przebrany za Mikołaja wiedział co przeżywa rodzina. Jego córka kilkadziesiąt lat temu również przegrała bitwę z chorobą i trudno było mu powstrzymać łzy. Rodzice Milesa byli niezwykle poruszeni wizytą, nie spodziewali się, że uda się zorganizować tak wspaniałe spotkanie w ostatniej chwili.

Yesterday, without hesitation and with last-minute coordination, Santa went to visit one of our family's whose son…

Opublikowany przez Secret Sleigh Project Środa, 6 grudnia 2017

„Staramy się jak najszybciej zebrać jak najwięcej wspomnień. Bardzo cenimy czas, który możemy wspólnie spędzić z rodziną. Choć doświadczyliśmy wiele bólu i cierpienia, staramy się iść do przodu” – powiedziała Michelle Agnew, mama Milesa.

Życzenie Milesa mogło się spełnić dzięki życzliwości obcego mężczyzny, za co jego rodzice są mu niezwykle wdzięczni.

Polecane

Może Cię zainteresować