×

Urodzeni w tych miesiącach odniosą zawodowy sukces. Nie każdemu on jest pisany

Miesiąc urodzenia ma znaczenie i wiedzą o tym wszyscy ci, którzy choć trochę interesują się astrologią i wierzą w horoskopy. Okazuje się, że może mieć on także wpływ na to, jaką drogę wybierzemy w swoim dorosłym życiu i jakie są szanse na to, że osiągniemy sukces.

Naukowcy z Queensland University of Technology przeprowadzili pewne badania i doszli do wniosku, że miesiąc urodzenia ma wpływ na to, w jaki sposób będziemy się rozwijać

Uznali oni, że ci którzy są z początkowych miesięcy lepiej sobie radzą w życiu. Idąc krok dalej astrolodzy uznali, że dany miesiąc odpowiada danej ścieżce zawodowej.

STYCZEŃ

Jeśli uważasz, że nadajesz się do kierowania ludźmi, powinieneś iść tą drogą, ponieważ idealnie sprawdzasz się na stanowiskach kierowniczych.

LUTY

Potrafisz wiele osiągnąć w pracach zespołowych i to jest twój konik. Nie traktuj tego jako czegoś negatywnego tylko zmień to w swój atut.

MARZEC

Masz zdolności manualne, potrafisz malować, piec i tworzyć cudowne dekoracje. Zastanów się, czy nie powinieneś działać w cukierni, kwiaciarni lub zostać malarzem.

Happy Woman

KWIECIEŃ

Nie mam wątpliwości, że masz dryk do kształcenia się i pozyskiwania nowej wiedzy. Uwielbiasz uczyć się języków obcych i to jest Twoja pasja – może własna szkoła języków obcych to dobry sposób na biznes?

MAJ

Jesteś bardzo inteligentny, ale przy tym bujasz w obłokach, co idealnie sprawdzi się w czasie tworzenia kolejnej kompozycji muzycznej, ponieważ jesteś urodzonym muzykiem.

CZERWIEC

Zwierzaki to Twoja pasja i najlepiej gdybyś w domu miał ich całe stado. Brzmi jak plan? Może warto zainteresować się tym tematem?

LIPIEC

Nie możesz sobie odmówić tego, że jesteś pracowity, lojalny i oddany, a tacy ludzie najczęściej osiągają najwięcej, idąc powolutku schodami do góry.

SIERPIEŃ

Szybko się uczysz i potrafisz wykorzystywać to w swojej karierze. Nie popisujesz się od razu, ale czekasz.Dopiero po tym czasie zmieniasz pracę na tą bardziej rozwojową.

WRZESIEŃ

Jesteś zdania, że nie wszyscy muszą być inżynierami, psychologami i nauczycielami, ponieważ Ty idealnie odnajdujesz się w pracach fizycznych. Czujesz się wtedy spełniony i wiesz, że żyjesz.

PAŹDZIERNIK

Marzyło Ci się zawsze, żeby nic nie robić i dążyć do tego, żeby to inni robili za ciebie. Powiem ci w tajemnicy, że jesteś bliżej celu niż może Ci się wydawać.

LISTOPAD

Bycie wzorem dla innych to jest to, czego gwiazdy dla Ciebie chcą. Może warto wziąć udział w wyborach?

GRUDZIEŃ

Gwiazdy widzę Cię wśród dzieci w przedszkolu lub w szkole. Masz ciepły głos i przyjemne usposobienie, co jest szczególnie cenione przez dzieciaczki.

Czy to sprawdziło się w Waszych przypadkach?

Może Cię zainteresować