×

Osobowość kobiety zależy od miesiąca, w którym się urodziła. Zaskakujące, ile w tym prawdy

Czy miesiąc narodzin kobiety mówi o niej wszystko? Prawdopodobnie tak! Przyczyna jest nieznana, ale istnieje duże prawdopodobieństwo, że ludzie urodzeni w tym samym miesiącu mają również pewne cechy osobowości.

Miesiąc narodzin a cechy charakteru

Ciężko wytłumaczyć te kwestię w naukowy sposób i często do głosu dochodzą wszelkiego rodzaju mistycy. Jednakże zauważalne jest, że osoby urodzone w tych samym miesiącu dzielą ze sobą pewne cechy charakteru oraz podejścia do życia. Zobaczcie naszą listę i sprawdźcie, na ile trafiliśmy z waszym charakterem!

Styczeń

Kobiety, które urodziły się w styczniu cechują spore ambicje, zachowują jednocześnie ostrożność i szczerość. Są stworzone aby przewodzić i prowadzić grupę. Często jednak krytykują innych, a same nie chcą rozmawiać o swoich uczuciach.

Luty

Kobiety urodzone w lutym są romantyczne i należy mieć ogrom wyrozumiałości względem nich. Nie każda osoba może je zrozumieć ze względu na ciągłe zmiany nastroju. Potrafią myśleć niezwykle abstrakcyjnie i działać niezależnie. Dlatego nazywane są  „cicho genialnymi”. Potrafią lśnić w pracy, dzięki solidności i upartości.

Marzec

To kobiety pełne charyzmy i pełne uroku osobistego. Czasem wydają się leniwe, ale lubią podróżować oraz czasem nawet spełniają swoje marzenia. Ciężko skraść ich serca, jednak jeśli się uda, to czeka ich partnera ciężka przeprawa. W zamian za wytrwałość oferują wierność i wsparcie. Jednak lepiej ich nie denerwować – ich wściekłość potrafi być naprawdę groźna!

Kwiecień

Mistrzowie komunikacji oraz odpowiedniego prowadzenia rozmów. Potrafią celnie punktować przeciwnika w debatach i wygrywać potyczki słowne. Są także zazdrośnicami i nieraz nie mają zbytniej pewności siebie. W miłości skutecznie uszczęśliwiają partnera i chętnie dzielą się najbardziej skrytymi emocjami wewnątrz siebie.

Maj

Najbardziej uparte kobiety, które mocno trzymają się swoich zasad. Często fizycznie są niezwykle atrakcyjne i przyciągają męski wzrok, jednak nie dała się łatwo podejść. Ich silna wola może czasem sprawiać, że stają się nieszczęśliwe i nie potrafią odnaleźć partnera. Sięgają wtedy po możliwość wyrażania siebie w twórczy sposób.

Czerwiec

Niezwykle ciekawskie kobiety, które zarazem są niezwykle kreatywne oraz silnie komunikują swoje zdanie. Dziewczęta z czerwca są często ukrywają swoje samopoczucie, udając, że wszystko jest zawsze w porządku. Zwykle są postrzegane jako najmilsze osoby z całego towarzystwa, a ich partner może liczyć na dużą ilość drobnych upominków.

Lipiec

Są szczere od samego początku, aby uniknąć zamieszania we wszelkich sytuacjach bądź dyskusjach. Często są także piękne, uczciwe, inteligentne i tajemnicze. Pragną także opiekować się innymi i często chcąc, nie chcąc stają się opiekunami. W życiu uczuciowym muszą w pełni ufać drugiej połówce – inaczej nie potrafią w pełni zaangażować się w związek.

Sierpień

Początkowo wydaje się, że sierpniowe kobiety koncertują wszystko wokół siebie. Jednak to zmyłka, bo mają także wielkie serce dla innych. Potrafią zaryzykować dla innych i poświęcać się dla nich. Dziewczęta z tego miesiąca unikają osób negatywnie do nich nastawionych lub mających odmienne zdanie na jakiś temat. Dlatego, że potrafią zaatakować i bronić swojego zdania.

Wrzesień

Bardzo zdyscyplinowane, przyjazne, niezwykle piękne w środku i na zewnątrz. To cechy, które można przypisać do kobiet urodzonych we wrześniu. Wrzesień bardzo ostrożnie dobiera partnerów i zależy mu na trwałym związku, nie zaś na krótkiej przyjemności. Mają spore wymagania wobec swoich partnerów.

Październik

Niezwykle inteligentne kobiety, które wolą używać rozumu niż serca. Sprawia to wrażenie, że są wyprane z emocji, co nie jest prawdą. W związku doceniają to, gdy ich partner wkłada taki sam wysiłek i miłość w związek, jak one. Ale nawet wtedy wiedzą, że niezbędne jest pielęgnowanie rzeczy, które sprawiają, że są szczęśliwy.

Listopad

Urodzeni w listopadzie mają dwie niezwykle mocne strony – empatię i dynamiczną osobowość. Jednak miłe podejście do człowieka nie sprawia, że stają się ślepe na nieuczciwość, której szczerze nie cierpią i się jej obawiają. Zwykle angażują się całym sercem w związek. Te kobiety są również uparte i nie boją się tego powiedzieć.

Grudzień

Wulkany pozytywnej energii i niezwykle ciepłe osobowości. Te kobiety potrafią działać pod wpływem impulsu emocjonalnego, jednak zawsze wiedzą, jak rozwiązać problemy w sposób logiczny. Zawsze są skore do pomocy i najczęściej widzą wszystko w pozytywnych barwach. Pielęgnują pozytywne nastroje innych i otwierają serca, pozostawiając im miejsce na krzywdę.

Czy jakieś cechy zgodziły się z Waszym miesiącem narodzin?

Źródła: her.womenworking.com, www.apost.com
Fotografie: Freepik (miniatura wpisu), Pixabay

Może Cię zainteresować

zamknij