×

Rodzina Michała Szpaka powiększyła się. Mały włos, a piosenkarz nie zdążyłby do szpitala

Michał Szpak nigdy nie ukrywał, że bardzo ceni sobie rodzinę. Na Instagramie często dzieli się zdjęciami z rodzeństwem i widać, że spędzają ze sobą dużo czasu. Nic dziwnego, że musiał pochwalić się fanom, że jego rodzina się powiększyła. Michał Szpak właśnie został wujkiem! Piosenkarz zdążył już pochwalić się zdjęciem maleństwa. Dziewczynka otrzymała piękne imię.

Niespodziewane ogłoszenie od Michała Szpaka

Michał Szpak szturmem podbił polską scenę muzyczną i od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Oczywiście to zasługa jego wspaniałego głosu, ale z pewnością wiele osób ceni go również za świetny kontakt z fanami.

Artysta rozmawia z nimi nie tylko na koncertach i spotkaniach, ale także przez media społecznościowe. Nie boi się dzielić bardziej osobistymi przemyśleniami, więc nikogo nie powinno zdziwić, że ostatnio pochwalił się powiększeniem rodziny Szpaków.

Michał Szpak pochwalił się, że został wujkiem

Jego niedawna relacja zaczęła się dość niepokojąco, bo od awarii samolotu. Michał Szpak poinformował na instastory, że przez problemy techniczne może nie zdążyć do szpitala i ominie go przyjście na świat małej Szpakówny:

Nie ma to jak awaria samolotu w połowie lotu do Warszawy… Chyba nie zdążę na narodziny Szpakówny

Część fanów zaczęła się zastanawiać, czy taki wpis przypadkiem nie oznacza, że Michał Szpak został ojcem. Jednak nic bardziej mylnego! Szybko okazało się, że piosenkarz niedługo będzie wujkiem:

Dzisiaj pierwsza z rodu Szpaków pojawi się na świecie, więc proszę trzymać kciuki. Będę wujkiem!

Michał Szpak został wujkiem i pochwalił się bratanicą

Niedługo od relacji na Instagramie, na Facebooku piosenkarza pojawiło się wzruszające zdjęcie. Przez fotografię maleństwa z jej tatą Szpak przywitał córkę swojego brata Damiana. Przy okazji zdradził też imię najmłodszej Szpakówny:

Pojawiła się na świecie Gaja! Kocham Was ❤️

Michał Szpak z bratem Damianem

Przypomnijmy, że Michał Szpak ma trójkę rodzeństwa – Ewę, Marlenę i Damiana. Rodzeństwo jest ze sobą bardzo blisko i mimo napiętych grafików starają się spotykać jak najczęściej. To właśnie brat piosenkarza jest ojcem małej Gai.

Jeszcze niedawno Michał i Damian byli razem na egzotycznych wakacjach. Piosenkarz zabrał brata do Tajlandii. Mimo że obaj bardzo się od siebie różnią to na ich wspólnych zdjęciach widać, że świetnie się razem bawią. Wiele osób może im pozazdrościć takiej relacji.

Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować nowego członka rodziny.

Źródła: plejada.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram, Facebook

Polecane

Może Cię zainteresować