×

Michał Szpak pochwalił się zdjęciami z bratem. Są całkowicie różni!

Jakiś czas temu poznaliśmy już Marlenę, czyli siostrę Michała Szpaka. Tym razem, wokalista pochwalił się swoim bratem. Zdjęcie Damiana pojawiło się na Instagramie i Facebooku Michała.

Rodzeństwo trzyma się razem

Kariera piosenkarza nie przeszkodziła Szpakowi w utrzymaniu bliskiego kontaktu z rodzeństwem. Jakiś czas temu Internet obiegł zabawny filmik z urodzinowymi życzeniami, który Michał nagrał dla swojej siostry. Piosenkarz nie raz podkreślał już, że rodzina zajmuje w jego życiu niezwykle ważne miejsce.

Marlena nie jest jedynym rodzeństwem wokalisty. Poza nią ma jeszcze siostrę Ewę i brata Damiana. Właśnie ze starszym bratem Michał udał się na egzotyczne wakacje.

Dogadują się mimo różnic

Szczerze mówiąc, między braćmi ciężko jest dostrzec jakiekolwiek podobieństwo. Damian ma krótkie włosy i jest umięśniony, a to dość mocny kontrast w porównaniu do długowłosego piosenkarza o raczej filigranowej posturze. Do różnic w ich wyglądzie odniósł się nawet sam Michał w jednym z wywiadów:

Zdecydowanie jest moim przeciwieństwem i jego rozmiar bicepsa jest mniej więcej rozmiaru mojego uda

Na zdjęciach z Tajlandi można zauważyć, że bracia, mimo różnic dobrze się ze sobą bawią. Z reszta w swoich wypowiedziach Michał mówił, że postura brata ratowała go w wielu sytuacjach. Mógł czuć się bezpiecznie, ponieważ mięśnie Damiana robiły spore wrażenie na rówieśnikach. Z resztą, sami oceńcie zdjęcia Michała i Damiana.

Udało się wam dostrzec jakieś podobieństwo?

Polecane

Może Cię zainteresować