×

Finalista „The Voice of Poland” ma koronawirusa! Straci przez to życiową szansę?

Michał Matuszewski ma koronawirusa i nie wystąpi w finałowych odcinkach „The Voice of Poland”. Faworyt jury przez pandemię straci życiową szasnę?

Michał Matuszewski ma koronawirusa

W najbliższą sobotę startują finałowe odcinki 11. edycji „The Voice of Poland”. Już teraz wiadomo, że nie zobaczymy w nich faworyta jury. Niestety u podopiecznego Urszuli Dudziak, Michała Matuszewskiego wykryto koronawirusa.

Z powodu zakażenia, uczestnik 11. edycji nie mógł wziąć udziału w nagraniach do pierwszego finałowego odcinka. Zgodnie z regulaminem programu, do drużyny Urszuli Dudziak powróci osoba, która jako ostatnia odpadała w etapie tzw. Nokautu.

Na fanpage’u „The Voice of Poland” ukazał się komentarz Michała, który możecie usłyszeć poniżej:

Kto go zastąpi?

Na miejsce Michała Matuszewskiego do programu „The Voice of Poland” przywrócono Martynę Zygadło. 17-latka pochodzi z Woźnik pod Częstochową i jest laureatką wielu międzynarodowych konkursów piosenki, m.in.: w Bułgarii, trzykrotnie we Włoszech, we Francji, w Danii i na Malcie.

W pierwszym finałowym odcinku Martyna Zygadło zaśpiewa utwór „When You Believe” z repertuaru Mariah Carey i Whitney Houston.

Pierwszy finałowy odcinek zostanie wyemitowany już w najbliższą sobotę o godz. 21:00 w TVP2. Decyzją trenerów z programem pożegnają się cztery osoby, po jednej z każdej drużyny.

Źródła: www.tvp.info, muzyka.dziennik.pl, www.gala.pl
Fotografie: Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij