×

W 2008 roku reprezentowała Polskę na Eurowizji. Dziś nie przypomina siebie sprzed lat

Isis Gee od najmłodszych lat pasjonowała się muzyką. Nieznana szerszej publiczności artystka zadebiutowała w polskich mediach w 2007 roku, kiedy to została ogłoszona jedną z uczestniczek szóstej edycji „Tańca z gwiazdami”. Widzowie show bili się wtedy z myślami, zastanawiając się, kim jest tajemnicza celebrytka, której uroda nie bez powodu była szeroko komentowana w mediach – internauci zarzucali jej liczne operacje plastyczne. Jak dziś wygląda Isis? Okazuje się, że… znów szokuje!

Jeden z najbardziej złośliwych komentarzy pod adresem Isis

Kiedy Isis pokazała się w świecie mediów, do jej wyglądu odniósł się sam Kuba Wojewódzki, który publicznie nazwał artystkę transseksualistką. Takie porównanie nie uszło mu jednak na sucho i po latach został ukarany przez sąd.

Popularność, która poniosła ją dalej

Choć Isis Gee nie kojarzył praktycznie nikt, „Taniec z gwiazdami”, w którym dotarła aż do dziewiątego odcinka show, przyniósł jej niemałą popularność. Popularność, która pozwoliła jej nawet wygrać krajowe eliminacje do Eurowiji, dzięki czemu mogła reprezentować Polskę na ogólnoeuropejskim konkursie w Belgradzie z utworem „For Life”. Jakby tego było mało, Isis zapewniała swoim fanom nawet awans do finału. Niestety, rzeczywistość wszystko zweryfikowała i ostatecznie celebrytka zajęła przedostatnie, 24. miejsce.

imgur.com

Czym dzisiaj zajmuje się Isis Gee?

Dzisiaj znacznie rzadziej pojawia się w mediach, co wskazywać by mogło na to, że jej 5 minut sławy przeminęło z wiatrem. Jeszcze jakiś czas temu od czas do czasu można było zobaczyć ją w telewizji śniadaniowej, gdzie opowiadała o swoim życiu prywatnym, jak i zawodowym. Życiu, które, jak się okazuje, niekoniecznie jest wciąż związane z muzyką. Isis aktualnie mieszka we Włoszech, gdzie promuje markę kosmetyczną, której jest ambasadorką. I choć kocha tamtejszą kulturę, co jakiś czas można ją spotkać w Polsce, skąd pochodzi jej mąż.

Wygląd, który budził i wciąż budzi sporo kontrowersji

Internauci już wcześniej zastanawiali się, jak w przyszłości będzie wyglądać Isis, która poddawała się kolejnym operacjom plastycznym. Operacjom, których najwyraźniej wciąż nie zaprzestała…

Choć celebrytka niegdyś zachwycała urodą i kobiecością, dzisiaj już w niczym nie przypomina siebie sprzed lat, czego najlepszym dowodem są najnowsze zdjęcia gwiazdy na jej profilach w mediach społecznościowych. Kiedy tylko ujrzały światło dzienne, spostrzegawczy internauci błyskawicznie zauważyli, że Isis ma mniejszy nos niż kiedyś. Pytanie tylko, czy to efekt kolejnej operacji czy efekt nałożenia odpowiednich filtrów? Zważywszy jednak na zamiłowania celebrytki do kolejnych zabiegów, zdecydowana większość fanów przychyla się ku tej pierwszej opcji.

Ciągła ingerencja w swój wygląd doprowadziły do tego, że media zaczęły nazywać Isis „polską Barbie”.

Jak wygląda dzisiaj Isis Gee? Poniższe zdjęcia pokazują, jak zmieniała się na przestrzeni lat. Faktycznie wygląda już aż tak sztucznie? Oceńcie sami…

tamaragee.com

Może Cię zainteresować

zamknij