×

Menadżerka Kim Kardashian została zamordowana!

Menadżerka Kardashianek została zamordowana. Za śmierć celebrytki najprawdopodobniej odpowiada jej chłopak. Zwłoki kobiety odnaleziono w bagażniku jej własnego samochodu. Na ciele denatki znajdowała się dość spora rana kłuta.

Makabryczne znalezisko

Dziś, wczesnym rankiem w dzielnicy Simi Valley w San Fernando Valley w Los Angeles odkryto zwłoki 55-letniej Angeli Kukawski. Wszystko wskazuje na to, że kobieta padła ofiarą morderstwa. Jej ciało znajdowało się w bagażniku należącego do niej samochodu. Zaledwie kilka godzin po znalezieniu zmarłej, policja aresztowała jej chłopaka, Jasona Barkera. ​​49-latek przebywa w chwili obecnej w więzieniu Van Nuys. Biuro prokuratora okręgowego hrabstwa Los Angeles wniosło już przeciwko niemu oskarżenie o morderstwo. Policja przypuszcza, że ​​to właśnie on zamordował Angelę Kukawski. Do zabójstwa miało dojść 22 grudnia w ich domu w Sherman Oaks. Ze wstępnych ustaleń wynika, że zaraz po morderstwie mężczyzna umieścił ciało w samochodzie, a następnie przewiózł je do domu krewnego w Simi Valley.

Na ciele celebrytki odkryto ostre oraz tępe obrażenia głowy i szyi. Wszystko wskazuje na to, że morderca ją dusił. Na razie w trosce o dobro śledztwa policja unika ujawniania szczegółów zdarzenia. Nie ulega jednak wątpliwości, że 55-latka nie zginęła z przyczyn naturalnych. W chwili śmierci Angela Kukawski miała 55 lat. Za życia współpracowała z największymi gwiazdami. Prowadziła m.in. karierę rodziny Kardashian oraz piosenkarki, Nicki Minaj. Była także zatrudniona w Boulevard Management, czyli firmie specjalizującej się w usługach zarządzania finansami artystów, sportowców i osób o wysokich dochodach. Kukawski osierociła piątkę dzieci. Śmierć menedżerki wstrząsnęła wszystkimi osobami, które miały okazję ją poznać. Rodzina Kardashian w oficjalnym oświadczeniu dla DailyMail napisała:

Angela była naprawdę najlepsza. Troszczyła się o każdego z nas i sprawiała, że ​​zdarzały się rzeczy, które bez niej byłyby niemożliwe.

Menadżerka Kardashianek została zamordowana

Angela Kukawski współpracowała z najsłynniejszymi amerykańskimi gwiazdami. Do jej klientów należeli m.in. Nicki Minaj, Kanye West, Offset czy Kardashianowie. Policja poinformowała, że władze już od jakiegoś czasu prowadziły śledztwo w sprawie zaginięcia kobiety. Gdy dziś o 2:00 w nocy odkryto jej samochód w bloku 1500 przy Patricia Avenue stało się jasne, że doszło do zbrodni. Gwiazdy, które współpracowały z Kukawski podzieliły się w mediach najszczerszymi kondolencjami. 

Jesteśmy zasmuceni i załamani stratą naszej koleżanki, Angie Kukawski.

Angie była miłą, cudowną osobą i wszyscy, którzy ją znali, będą jej bardzo tęsknić. Nasze najgłębsze kondolencje kierujemy do całej rodziny i przyjaciół Angie.

Dochodzenie wciąż trwa. Barker ma stawić się w Sądzie Miejskim Van Nuys 12 stycznia o godzinie 8:30.

Fotografie: Facebook, Twitter

Może Cię zainteresować