×

W czasie remontu mężczyzna rozwala sufit. Nieoczekiwanie spada na niego ta torebka…

Megan Kapsidis razem z mężem Bobbym mieszkali w swoim domu już ponad 8 lat. Pewnego dnia zdecydowali, że pora na odświeżenie swoich czterech kątów. Nie mieli jednak pojęcia, że kryją one pewną tajemnicę…

Gdy prace remontowe ruszyły, odkryli coś niezwykłego.

Kiedy Bob rozpoczął remont kuchni i postanowił, usunąć z sufitu jeden z niepotrzebnych na nim progów. Gdy to robił, wypadła z niego, uderzając go prosto w twarz mała torebeczka. Była ostemplowana słowami: Prawdziwy Alligator oraz Wyprodukowano na Kubie.

To jeszcze nie koniec…

Znaleźli też album ślubny, który z pewnością liczył więcej niż 50 lat. Jak udało im się doszukać, był to ślub Joseph’a oraz Marguerite Garguilo. Odbywał się na Brooklynie w Nowym Jorku.

Zdjęcia były piękne!

Te urzekające fotografie stanowiły wspaniałe spojrzenie na przeszłość. Któż z nas z zapartym tchem nie przeglądał kiedyś, choć jeden raz zdjęć swoich starszych krewnych i nie podziwiał, jak kiedyś to wszystko wyglądało?

Postanowili ich odnaleźć!

Megan i Bobby stwierdzili, że muszą oddać album właścicielom lub ich rodzinie. Odszukali ich numeru, niestety był nieaktywny i trop się urwał. Umieszczenie zdjęcia na Facebook’u również w niczym nie pomogło. Wtedy postanowili, że swoją historią podzielą się w jednym z programów telewizyjnych.

Udało się!

Niestety, odnaleźli tylko panią młodą ze zdjęć, ponieważ jakiś czas wcześniej Joseph zmarł na chorobę Parkinsona. Teraz album ma trafić w ręce kobiety lub któregoś z członków jej rodziny.

Megan bardzo się cieszy, jak sama twierdzi, ten niezwykły album nie jest czymś, co powinno znaleźć się w koszu… Naszym zdaniem ma rację, dla członków rodziny pary młodej ze zdjęć to na pewno bardzo cenne znalezisko…

Może Cię zainteresować

zamknij