W czasie świąt siostry znajdują w kopercie rozbierane zdjęcia swojej praprababci z 1890 roku!

Tak często się mówi, że kiedyś kobiety były skromniejsze. Powszechnie wierzymy, że kilkadziesiąt lat temu nie wszystko było tak krzykliwe i pretensjonalne, jak dziś.

Tak również myślała użytkowniczka Thumblra i jej siostra. Jednak podczas rodzinnych świąt Gallusrostromegalus przekonała się, że to nie do końca prawda.

Przeglądając albumy, dziewczyny natknęły się na starą kopertę. W środku znajdowały się zdjęcia ich praprababci. Jednak okoliczności uwiecznienia na fotografiach kobiety sprawiły, że praprawnuczki nie mogły uwierzyć własnym oczom.


Pretty woman teases in her underwear 1
Udostępnij

Raczej nie często natykamy się na tak intymne zdjęcia naszych babć. W kopercie także znalazło się kilka fotografii z kuszącymi pozami kobiety.


Pretty woman teases in her underwear 7
Udostępnij

Rozbierane zdjęcia praprababci nie zostały zamieszczone w sieci z wiadomych względów, jednak historia opublikowana przez Gallusrostromegalus zszokowała wiele osób.


Pretty woman teases in her underwear 5
Udostępnij

Z pewnością jeśli chodzi o względy estetyczne i to, jak kiedyś prezentowały się kobiety, w przeszłości wszystko wyglądało inaczej.


Pretty woman teases in her underwear 6
Udostępnij

Dziś chętniej afiszujemy się nagością i pokazujemy ciało, jednak nie zmienia to faktu, że kiedyś nie wszystko było tak przyzwoite, jak powszechnie sądzimy.

Także media społecznościowe odegrały znaczącą rolę w rewolucji masowego udostępniania zdjęć w skąpych stylizacjach.


Pretty woman teases in her underwear 3
Udostępnij

A wy jak byście zareagowali na takie znalezisko? Może macie podobne historie?

Źródło i fotografie: gallusrostromegalus.tumblr.com