×

Rozpuszczony milioner trafia do więzienia. Kiedy wychodzi na wolność już nic nie jest takie samo

Mazzi Dumato ma prawie wszystko, co można sobie wyobrazić.

Młody multimilioner prowadzi życie pełne blichtru i przepychu. Otacza się luksusowymi i pięknymi kobietami, obraca się w kręgu sobie podobnych. Wszystko jednak zmienia się pamiętnego dnia.

Opublikowany przez Amara Yusoff Czwartek, 30 marca 2017

Tego dnia 38-latek poruszał się swoją nową zabawką – ferrari o wartości ponad 600000 złotych. Jednak biznesmen przecenił swoje możliwości.

Po imprezie, na której Mazzi wypił dość sporo alkoholu, mężczyzna traci panowanie nad kierownicą. Zderza się z nadjeżdżającym samochodem i po tym nic nie jest jak dawniej.

Opublikowany przez Amara Yusoff Czwartek, 30 marca 2017

Choć milioner wychodzi z wypadku bez poważniejszych obrażeń. Jednak samochód nie nadaje się do niczego, a sam Mazzi musi stawić się w sądzie.

W końcu zapada wyrok skazujący. Zepsuty milioner musi zamienić swoją fortunę na maleńką celę. Zamiast skórzanych sof, ma jedynie materac i betonową podłogę. Ma również sporo czasu na myślenie.

cell 3, third floor

Mazzi zastanawia się nad swoim życiem. Wszystko sprowadza się do zaspokajania podstawowych potrzeb i w końcu zdaje sobie sprawę, że szczęścia nie można kupić.

Cały jego światopogląd zostaje wywrócony do góry nogami. Mazzi chce zmienić swoje życie.

Opublikowany przez Amara Yusoff Czwartek, 30 marca 2017

„Do tej pory zawsze myślałem, że jestem świetnym facetem, który wszystko ma. Jednak zrozumiałem, że chcę to zmienić.”

Po wyjściu z więzienia mężczyzna podróżuje po świecie, by odnaleźć siebie i dowiedzieć się kim jest. Jednak po roku dochodzi do innego fatalnego spotkania w brazylijskim klubie.

Mazzi poznaje młodą Milene. Dwójka szybko przypada sobie do gustu i dzieli się fascynującymi historiami, które przywiodły ich w to miejsce.

Milene właśnie wróciła z Kongo, gdzie była wolontariuszką. Kobieta działa w ONZ i pomaga w afrykańskich krajach.

Mazzi odkrywa, że pragnie pomagać innym. Razem udają się na Dominikanę, by pomóc uchodźcom. Mężczyzna rozumie, że nie chodzi o pieniądze, ale o troskę i zaangażowanie.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2193120374247307&set=p.2193120374247307&type=3&theater

Jednak los zgotował cios dla pary. Mielene choruje na raka piersi. Obydwie muszą zostać usunięte, a leczenie kosztuje sporo pieniędzy.

Dowiaduje się także, że lekarz prowadzący planuje otworzyć klinikę. Mazzi bez namysłu funduje projekt, jednak stawia jeden warunek: połowa przychodów zostanie przeznaczona na leczenie tych, którzy nie są w stanie sobie na nie pozwolić.

Opublikowany przez Amara Yusoff Czwartek, 30 marca 2017

Mazzi zmienił swoje życie. Jego potrzeby są proste, a fortunę przeznacza na pomoc innym. Mimo wszystko jego życie jest znacznie szczęśliwsze.

Opublikowany przez Amara Yusoff Czwartek, 30 marca 2017

Z ukochaną Milene u boku, Mazzi kontynuuje pomoc innym. Jego życie jest znacznie łatwiejsze, a jednocześnie bogatsze, bo wreszcie odnalazł to, czego naprawdę pragnął.

Może Cię zainteresować