×

Kiedy spała, mąż wylał na nią gorący olej. Rodzina zbiera na operacje

Mąż oblał ją gorącym olejem

Mąż oblał ją gorącym olejem

Zohra na co dzień pracuje jako sprzątaczka w Maroku. W grudniu po tragicznym wydarzeniu została przewieziona do szpitala Muhammada Khamisa w Meknes w krytycznym stanie. Jej ciało prawie w całości zostało spalone przez gorący olej, którym w grudniu potraktował ją mąż, kiedy spała. Ze względu na to, że miała wiele przeszczepów skóry, teraz musi spłacić stale rosnące zadłużenie za usługi medyczne.

Mimo licznych operacji jest stan jest ciężki

Kobiety nadal nie da się rozpoznać, po tym co przydarzyło jej się feralnej nocy. Gorący olej wyrządził okrutne spustoszenie na jej ciele, gdy mąż zafundował jej kąpiel w gorącym oleju. Matka dwóch nastolatek, które nadal są na jej utrzymaniu, nie jest w stanie mówić i oślepła. Oparzenia są na jej głowie, klatce piersiowej , rękach i twarzy. Jedynie nogi są w pełni sprawne.

Córki apelują o pomoc

Córki nie mogą pogodził się z krzywdą jaką mamie wyrządził ojciec. Bardzo proszą o pomoc w sfinansowaniu leczenia mamy:

Serce mamy przepełnione smutkiem, kiedy to piszemy. Droga siostra, przyjaciółka i matka została skrzywdzona i potrzebuje naszej pomocy. Gdy spała, mąż wylał na nią gotowany olej. Ma poważne oparzenia klatki, twarzy i głowy. Pilnie zbieramy fundusze na pokrycie kosztów leczenia. Zohra jest biedna, pracowała jako sprzątaczka, a opieka medyczna w Maroku jest bardzo droga.

Mamy nadzieję, że uda się zebrać środki na pomoc dla Zohry, tak brutalnie skrzywdzonej przez męża.

Źródła: www.fakt.pl, www.dailystar.co.uk, www.wprost.pl
Fotografie: Imgur (miniatura wpisu), Imgur

Może Cię zainteresować

zamknij