×

Szaleńczo zakochana pomagała bratu w molestowaniu dzieci. Była nim zaślepiona do granic możliwości

26-letni mężczyzna, Matthew Thatcher oraz jego osiemnastoletnia siostra przyrodnia, Emily Thomson, zostali właśnie skazani za obrzydliwe przestępstwa, których dopuścili się wobec trojga dzieci. Młoda kobieta była szaleńczo zakochana w bracie i nie traktowała go jak krewnego.

Ich ofiarą padło troje nieletnich.

Zwyrodnialcy w czasie dokonywania przestępstw robili zdjęcia. W toku śledztwa na jaw wyszło, że w sprawę zamieszana jest jeszcze jedna osoba, 28-letnia Mandy Wright. Wiadomo, że była w posiadaniu niektórych zdjęć.

Okazało się, że jedno ze skrzywdzonych przez nich dzieci było molestowane już dłuższy czas. Ich wykorzystywanie miało także charakter sadystyczny. Jedno z dzieci było przez nich podduszane.

W ich rzeczach odnaleziono ponad setkę zdjęć.

Rodzeństwo wymieniało pomiędzy sobą wiadomości tekstowe dotyczące większości z nich. Obrona 18-latki twierdzi, że robiła wszystko, o co prosił ją brat, ponieważ była nim całkowicie zaślepiona.

Złapano ich na gorącym uczynku.

Para została zatrzymana po tym, jak dziewczyna umówiła się na spotkanie o charakterze seksualnym z 14-latkiem. Gdy przyjechała na miejsce spotkania, kobieta, która podawała się za dziecko, wezwała policję.

Thatcher został skazany na 26 lat więzienia, Thomson na 12, a Wright na 7.

Dowiadując o takich rzeczach i mając świadomość, że dzieją się coraz częściej, nasuwa się jedno, zasadnicze pytanie:

Dokąd zmierza nasz świat?!

Polecane

Może Cię zainteresować