×

Mateusz z „Królowych życia” wdał się w bójkę? Co się działo przed nocnym klubem?

Mateusz z „Królowych życia” to partner Anny Renusz. Ostatnio mężczyzna miał się wdać w nocą szarpaninę przed jednym z lokali. Co tam zaszło?

Anna Renusz o nałogach partnera

Całkiem niedawno do obsady programu „Królowe życie” dołączyła pewna siebie i energiczna Anna Renusz, która na co dzień mieszka w Trójmieście, gdzie prowadzi swój własny salon fryzjerki. To dla niej nie tylko źródło zarobku, ale przede wszystkim wielka pasja. Widzowie stacji TTV natychmiast pokochali jej żywiołową naturę, a także niespotykaną wrażliwość i dobre serce. Z jej ust rzadko schodzi piękny uśmiech.

Okazuje się jednak, że kobieta nie miała w życiu lekko. Jak wyznała w rozmowie z Dzień Dobry TVN:

Miałam w życiu bardzo ciężko, ale fajnie z tego wybrnęłam. Dużo pracowałam i udowodniłam, że można podnieść się z każdej sytuacji i iść do przodu. Właśnie to czyni mnie „królową”.

Prywatnie gwiazda programu „Królowe życia” związana jest z młodszym od siebie o kilka lat Matuszem. Mężczyzna towarzyszy jej w każdym odcinku popularnego reality show. Na co dzień jest właścicielem firmy „Tarzan Garage” zajmującej się m.in. renowacją motocykli. Natomiast wielbiciele bijatyk kojarzą go z gal Elite Fighters MMA, na których wchodzi do klatki jako Mateusz „Tarzan” Leśniak.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Anna Renusz (@ondiehair)

W nowych odcinkach możemy spodziewać się interesujących, ale także smutnych wątków związanych z tą parą. Okazuje się, że będziemy im towarzyszyć w bardzo trudnym okresie:

Opowiemy o przełomowym momencie Mateusza, o jego przemianie, która miała wpływ także i na mnie. Mieliśmy spore problemy z jego nałogami. Ale teraz jest dobrze, Mateusz wygrał.

– zdradziła Anna Renusz.

Czy aby na pewno u Mateusza wszystko w porządku jak zapewnia uczestniczka programu? Ostatnio mężczyzna miał się wdać w nocą szarpaninę przed jednym z lokali…

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Anna Renusz (@ondiehair)

Mateusz z „Królowych życia” wdał się w bójkę?

Jak podaje Fakt.pl, do zdarzenia doszło ok. godz. 2 w nocy przed restauracją znajdującą się w warszawskiej Hali Koszyki. Według relacji naocznych świadków, zaczęło się od ostrej wymiany zdań między Mateuszem a młodym mężczyzną. Z sekundy na sekundkę napięcie rosło, aż doszło do ostrej sprzeczki. Parter Anny Renusz miał głośno „warknąć”, a następnie złapać przeciwnika za głowę i coś do niego mówić.

Mateusza przed posunięciem się o krok dalej musieli powstrzymać jego koledzy. W pewnym momencie gwiazda programu „Królowe życia” wyrwała się i podbiegła do taksówki, którą próbował odjechać przeciwnik. Mężczyzna miał wówczas ciągnąć za klamkę i coś wykrzykiwać.

Serwis podaje, że nie udało się ustalić tożsamości drugiego uczestnika nocnej szarpaniny. Część osób, która widziała zdarzenie, mówiła, że jest to uczestnik innego reality show. Inny zaś twierdzi, że to aktor.

Co tak naprawdę wydarzyło się przed klubem? To pozostaje w sferze domysłów. Natomiast Mateusza wraz z Anną Renusz możemy oglądać w programie „Królowe życia” w czwartki i piątki od godziny 22:05 na antenie stacji TTV.

Mateusz z Królowych życia
Facebook
Źródła: www.fakt.pl, dziendobry.tvn.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij