×

Była partnerka Jarosława Bieniuka pokazuje ciążowy brzuszek. Ich maleństwo niedługo się urodzi

Związek Jarosława Bieniuka i Martyny Gliwińskiej był bardzo burzliwy. Obecnie, choć para nie jest już razem, spodziewa się potomka. Młoda mama wybrała się na wypoczynek i dzieli się zdjęciami z wyjazdu. Widać na nich ciążowy brzuszek Martyny.

Samotna mama?

Niedawno Martyna poinformowała, że Jarosław Bieniuk nie jest zainteresowany wychowywaniem ich wspólnego potomka. Co więcej, nie pałał entuzjazmem, kiedy dowiedział się, że po raz czwarty zostanie ojcem.

W sprawie wypowiedziała, się również mama i siostra Ani Przybylskiej. Obie mają nadzieję, że para się jakoś dogada. Przekonują, że najważniejsze jest przecież dziecko.

Zimowa Polska

Martyna postanowiła trochę odpocząć i wyjechała do Zakopanego. Tam zachwyca się pięknem polskich Tatr i zakopiańską architekturą:

Piękna ta nasza Polska, tyle mamy w niej cudownego. Chociażby ten kościółek na Jaszczurówce. Przykład zakopiańskiego stylu, który zapoczątkował w tym miejscu Witkiewicz. Muszę Wam tak szczerze przyznać, że nasze Wybrzeże, Mazury i Zakopane to moje ulubione miejsca na Ziemi. Nic więcej mi nie potrzeba

I przy okazji pokazała jak szybko rośnie jej maleństwo:

To koniec przepychanek?

Jak pisze sama Martyna, postanowiła skupić się na planie B. Sama zajmuje się przygotowaniem pokoju dla dziecka i dzieli się radami z innymi mamami. Zdała sobie sprawę, że na Jarosława Bieniuka nie może liczyć.

Martyna postawiła na neutralne barwy w pokoju swojego malucha. Podoba wam się?

Źródła: www.fakt.pl, www.pudelek.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram.com

Może Cię zainteresować