×

Marcin Mroczek skarży się na ogromny ból. Zwrócił się do swoich fanów o pomoc

Marcin Mroczek skarży się na ogromny ból. Aktor zamieścił na Instagramie poruszające nagranie i zwrócił się do swoich fanów o pomoc. Co mu się stało?

Aktor prosi fanów o pomoc

Piotrek z „M jak Miłość” ostatnio nie miał dobrej passy. Zawirowania w jego życiu uczuciowym przeplatały się z problemami w życiu zawodowym. W dodatku mocno oberwał i to tylko dlatego, że wygląda jak swój brat bliźniak. Bandyci pomylili go z Pawłem (w tej roli Rafał Mroczek) i brutalnie go pobili, przez co Piotrek musiał długo dochodzić do siebie. Nie lepiej było, gdy skopał go zwyrodnialec, który znęcał się nad psem.

Również w nowych odcinkach, emitowanych po wakacjach, emocji w życiu Piotrka na pewno nie zabraknie. Bracia są na ekranie od tylu lat, że scenarzyści muszą się mocno postarać, by zwabić widza i przyciągnąć jego uwagę na dłużej.

Na szczęście dzięki wieloletnim przygodom w ulubionym serialu tysięcy Polaków, Marcin Mroczek zyskał sobie grono wiernych fanów. To o ich radę poprosił ostatnio, gdy dopadł go potężny ból.

Marcin Mroczek skarży się na ogromny ból

Serialowy Piotrek Zduński ma sporą skłonność do popadania w tarapaty. Ale zdecydowanie łatwiej cierpieć na ekranie, niż w życiu. Ostatnio serialowy Marcin opublikował na Instagramie nagranie, którym zszokował wszystkich obserwujących. Na jego twarzy widać grymas bólu. Widać, że naprawdę cierpi.

Marcin Mroczek skarży się na ogromny ból
Instagram

Aktor przyznał, że z powodu swojej dolegliwości nie może nawet wstać z łóżka. Zaapelował do swoich fanów o rady i o wszystkie możliwe sposoby poradzenia sobie ze swoim stanem.

Dopadł mnie straszny ból karku! Żeby dzisiaj rano wstać musiałem chwycić się za włosy i wynieść swoją głowę

– wyznał Marcin Mroczek.

Aktor przyznał, że prawdopodobnie przewiało go podczas jazdy na rowerze, stąd jego dolegliwości.

Pomóżcie, proszę was. Instagram to jest kopalnia wiedzy. Może ktoś zna lekarstwo?

– zapytał.

Marcin Mroczek skarży się na ogromny ból
Instagram

Na ekranie dla Piotra Zduńskiego wszystko kończy się dobrze. Z opałów wychodzi dzięki wsparciu kochającej żony Kingi. W życiu nieco trudniej o happy end, ale mamy nadzieję, że aktor dzięki radom od fanów szybko wróci do pełni sił.

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować