×

Nowy partner Mandaryny to przystojniak. Celebrytka pochwaliła się zdjęciami z ich wakacji

Mandaryna na jakiś czas zniknęła z show-biznesu. Jednak ostatnio znów zaczęła koncertować, a jej wykonanie „Ev’ry Night” zyskało miano kultowego. Teraz Mandaryna jest na zasłużonych wakacjach z dziećmi i nowym partnerem.

Wróciła do show-biznesu

Mandaryna zaliczyła ostatnio powrót na scenę. Okazuje się, że ludzie świetnie bawią się przy jej piosenkach, nawet jeśli jeszcze kilka lat temu nie mieli o nich najlepszego zdania.

Wydaje się, że w życiu byłej żony Michała Wiśniewskiego wszystko się układa. Ostatnio na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciami z wakacji. Razem z bliskimi wybrała się na Rodos.

Mandaryna na wakacjach z rodziną
Instagram

Mandaryna jest na wakacjach z bliskim

W podróży towarzyszą Marcie Wiśniewskiej jej dzieci ze związku z Wiśniewskim – 17-letni Xavier i 16-letnia Fabienne. Poza dziećmi, piosenkarka zabrała do Grecji również swojego partnera, czyli Pawła Wójcika. Widać, że Mandaryna dobrze bawi się na rodzinnych wakacjach.

mandaryna na wakacjach z partnerem
Instagram

Mandaryna nie leniuchuje nawet na wakacjach

Marta Wiśniewska podzieliła się z fanami tym, jak spędza czas na wakacjach. Podkreśliła, że dużo zwiedza i biega, ale po ćwiczeniach przychodzi czas na spokojny wypoczynek na plaży.

xavier wiśniewski z partnerem mandaryny
Instagram

Internauci są zachwyceni wakacyjnymi zdjęciami Mandaryny:

Odpoczywaj i wracaj do nas z nowymi piosenkami! Buziaki

Uwielbiam Cię, Marta. Jesteś śliczna!

Super team!

Uwielbiam Cię Marta! Jesteś śliczna!

mandaryna na rodos
Istagram

Wreszcie trafiła na odpowiedniego mężczyznę

Wygląda na to, że Mandaryna w końcu znalazła szczęście u boku nowego partnera. Ich związek nie jest zbyt medialny, bo Paweł nie ma za wiele wspólnego z show-biznesem. Na wspólnych zdjęciach wyglądają na bardzo zakochanych.

mandaryna z Pawłem Wójcikiem
Instagram

Czekacie na kolejne koncerty Mandaryny?

Może Cię zainteresować