×

Nowy partner Mandaryny to przystojniak. Celebrytka pochwaliła się zdjęciami z ich wakacji

Mandaryna na jakiś czas zniknęła z show-biznesu. Jednak ostatnio znów zaczęła koncertować, a jej wykonanie „Ev’ry Night” zyskało miano kultowego. Teraz Mandaryna jest na zasłużonych wakacjach z dziećmi i nowym partnerem.

Wróciła do show-biznesu

Mandaryna zaliczyła ostatnio powrót na scenę. Okazuje się, że ludzie świetnie bawią się przy jej piosenkach, nawet jeśli jeszcze kilka lat temu nie mieli o nich najlepszego zdania.

Wydaje się, że w życiu byłej żony Michała Wiśniewskiego wszystko się układa. Ostatnio na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciami z wakacji. Razem z bliskimi wybrała się na Rodos.

Mandaryna jest na wakacjach z bliskim

W podróży towarzyszą Marcie Wiśniewskiej jej dzieci ze związku z Wiśniewskim – 17-letni Xavier i 16-letnia Fabienne. Poza dziećmi, piosenkarka zabrała do Grecji również swojego partnera, czyli Pawła Wójcika. Widać, że Mandaryna dobrze bawi się na rodzinnych wakacjach.

Mandaryna nie leniuchuje nawet na wakacjach

Marta Wiśniewska podzieliła się z fanami tym, jak spędza czas na wakacjach. Podkreśliła, że dużo zwiedza i biega, ale po ćwiczeniach przychodzi czas na spokojny wypoczynek na plaży.

Internauci są zachwyceni wakacyjnymi zdjęciami Mandaryny:

Odpoczywaj i wracaj do nas z nowymi piosenkami! Buziaki

Uwielbiam Cię, Marta. Jesteś śliczna!

Super team!

Uwielbiam Cię Marta! Jesteś śliczna!

Wreszcie trafiła na odpowiedniego mężczyznę

Wygląda na to, że Mandaryna w końcu znalazła szczęście u boku nowego partnera. Ich związek nie jest zbyt medialny, bo Paweł nie ma za wiele wspólnego z show-biznesem. Na wspólnych zdjęciach wyglądają na bardzo zakochanych.

Czekacie na kolejne koncerty Mandaryny?

Może Cię zainteresować

zamknij