×

Pamiętacie Mandarynę? Odmieniona celebrytka powraca na scenę muzyczną!

Polska scena muzyczna wciąż się rozrasta, a dzięki programom telewizyjnym możemy zaobserwować, że wśród naszych rodaków są setki osób, które mają ogromny talent. Co w takim razie zrobić, gdy jest się zapomnianą gwiazdą i chce się wrócić do showbiznesu?

Odpowiedzią jest „wielki powrót!”

Marta Wiśniewska, znana jako Mandaryna, to była żona Michała Wiśniewskiego, która swoją popularność zyskała głównie z powodu występów wokalnych i tanecznych performance’ów.

W 2004 roku piosenkarka zadebiutowała albumem „Mandaryna.com”, a rok później wystąpiła na festiwalu w Sopocie, gdzie zszokowała wszystkich. Występ przyniósł artystce Bursztynowego Słowika, ale również wielki skandal. Jej pokaz skończył się kompromitacją i niezadowoleniem fanów, a nagranie z fałszującą Mandaryną szybko rozprzestrzeniło się w internecie. Do dziś można znaleźć liczne przeróbki tego wykonania.

Mimo to Mandaryna wydała dwa kolejne albumu „Mandarynkowy sen” (2005) z wielkim hitem „Ev’ry Night” oraz „AOX” (2009). Początkiem 2013 roku światło dzienne ujrzał teledysk do utworu „Bring the Beat” jednak do nagrania czwartej płyty nigdy nie doszło. Marta Wiśniewska tłumaczyła się brakiem czasu wynikającym z natłoku obowiązków związanych ze szkołami tańca artystki.

Z Nowym Rokiem pojawiły się jednak pogłoski o powrocie piosenkarki

Na Facebooku utworzono dwa wydarzenia, które promują występy Mandaryny. Pierwszy z nich odbędzie się już 27 stycznia we wrocławskim klubie dla gejów „Hah”, drugi w kilka dni później bo 2 lutego w klubie Hush Live w Krakowie.

Dodatkowo na Instagramie wokalistki można zobaczyć zdjęcia okraszone słowami „Ugly Man” oraz „Glamo”. Fotografia przypomina okładkę singla lub nawet całej płyty. Wierni fani Mandaryny dopytują w komentarzach czy oznacza to wydanie nowego albumu.

Internauci nie kryją swojej radości:

Królowa Mandi powraca!

Czekam na singla jak więzień na wolność ?

Zawsze była super dziewczyna teraz zajefajna ??

Myślicie, że to oznacza wielki powrót Mandaryny?

Może Cię zainteresować

zamknij