×

Rozpaczała po śmierci swojej mamy. Nagle zobaczyła ją w ogrodzie, podlewającą kwiaty

Tęsknota za ukochaną osobą potrafi odbierać sens życia. Gdy musimy pożegnać się na zawsze z kimś, kogo kochamy, czasem ciężko sobie radzić w takiej sytuacji. Uciekamy do wielu (czasem irracjonalnych) sposobów, które mają nam pomóc i choć na chwilę przypomnieć to, co było kiedyś. Wlicza się w to słuchanie smutnych piosenek, odwiedzanie miejsc, w których było się z bliską osobą czy też oglądanie zdjęć.

Beryl Turton jakiś czas temu przeprowadziła się na Florydę, opuszczając swój dom w Anglii. Ponad półtora roku temu zmarła jej ukochana mama i ciężko było się z tym wszystkim pogodzić. Dom przypominał jej tylko o przeszłości i sprawiał, że kobieta godzinami płakała.

Śmierć ukochanej mamy był dla niej ogromnym ciosem.

Tęsknota…

Denise często ma sytuacje, w których już łapie za telefon, aby zadzwonić do ukochanej mamy, ale dopiero po chwili zdaje sobie sprawę, że nikt nie odbierze. Gdy miała tak kolejny raz, zdecydowała się odbyć wirtualną podróż w okolicy jej domu w Anglii. Wpisała w Google Earth adres i czekała. Czekała i nagle…

To było coś niesamowitego! Jakby Ktoś wiedział, że muszę zobaczyć swoją mamę, aby jakoś zacząć normalnie funkcjonować. Wpisałam adres swojego starego domu i co zobaczyłam?! Moją mamę, które akurat podlewa kwiatki. Aż niemożliwe, że akurat wykonano takie zdjęcie naszej okolicy. Dla kogoś to nie było nic ważnego, a dla mnie to najpiękniejsza pamiątka, jaką tylko mogę sobie wyobrazić.

Czy to nie kolejny dowód na to, że ktoś nad nami czuwa i wie, jak poprawić humor? Mamy nadzieję, że Denise odzyskała siły i już wie, że Mama jest cały czas blisko niej.

Polecane

Może Cię zainteresować