×

Smutne zakończenie roku szkolnego w Mrowinach. Świadectwo Kristiny odebrała jej mama

To było bardzo przykre zakończenie roku szkolnego w Mrowinach. Wszyscy obecni byli bardzo wzruszeni, gdy mama 10-letniej Kristiny odebrała świadectwo córki. Pamięć zamordowanej dziewczynki uczczono minutą ciszy.

Zakończenie roku inne niż wszystkie

W dniu dzisiejszym zakończył się rok szkolny. Zwykle ten dzień jest powodem ogromnej radości, jednak w Mrowinach był niezwykle smutny. Mieszkańcy Mrowin nie mogą otrząsnąć się z brutalnej zbrodni, do której doszło w ich miejscowości. Bestialskie morderstwo 10-letniej Kristiny zmieniło wszystko.

Mama Kristiny odebrała świadectwo córki

Zakończenie roku w szkole w Mrowinach rozpoczęło się o 8. Dyrektorka szkoły podstawowej w swoim wystąpieniu nie mówiła o dramacie Kristiny. Prosiła jednak, żeby wszyscy uważali na siebie w czasie wakacji i spokojnie wrócili do szkoły we wrześniu.

Po przemówieniu, wszyscy na minutę pogrążyli się w zupełnej ciszy. Najbardziej wzruszającym elementem uroczystości był moment, w którym świadectwo Kristiny odebrała jej mama. Wielu osobom trudno było powstrzymać łzy.

Zabójcy Kristiny grozi dożywocie

Policja zatrzymała kilka dni temu mordercę Kristiny. Okazało się, że mężczyzna był zakochany w matce dziewczynki i uważał, że 10-latka jest przeciwna ich związkowi. Jeden ze świadków twierdzi, że makabryczną zbrodnie planował od miesiąca. 22-letni Jakub A. przyznał się do winy i decyzją sądu został umieszczony w areszcie śledczym, w którym spędzi najbliższe trzy miesiące.

Może Cię zainteresować

zamknij