×

Małgorzata Trzaskowska nie dba o wygląd? Łepkowska ostro ją skrytykowała

Małgorzata Trzaskowska nie dba o wygląd. Tak przynajmniej uważa Ilona Łepkowska. Ze strony znanej scenarzystki padły bardzo mocne słowa, zakrawające o tzw. hejt. Czy to za sprawą wizerunku żony Rafał Trzaskowski przegrał wybory prezydenckie?

Małgorzata Trzaskowska nie dba o wygląd?

Wynik wyborów prezydenckich wciąż jest jednym z najpopularniejszych tematów przewijających się w mediach. Oprócz podsumowań i publikacji dotąd nieznanych zdjęć, takich jak uścisk dłoni Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego, nadszedł czas na podsumowania kampanii wyborczych obu kandydatów.

Sztab Rafała Trzaskowskiego z pewnością poświęci teraz sporo czasu na analizę porażki oraz wyciągnięcie z niej wniosków. Zaczęły pojawiać się głosy, że za przegraną kandydata Koalicji Obywatelskiej może częściowo ponosić odpowiedzialność jego żona. Takiego zdania jest scenarzystka telewizyjnych tasiemców Ilona Łepkowska. Bez wątpienia nieestetyczne, czarne okulary oraz dalekie od klasycznych rysy twarzy Małgorzaty Trzaskowskiej silnie kontrastują z wizerunkiem przystojnego i zadbanego Rafała Trzaskowskiego. Czy to one przesądziły o wyborze Polaków?

Małgorzata Trzaskowska nie dba o wygląd 2
Twitter

Mowa nienawiści Ilony Łepkowskiej

Ilona Łepkowska zdecydowała się podzielić z mediami swoimi uwagami na temat wyglądu żony byłego kandydata na prezydenta. Scenarzystka w ostrych słowach, które zdaniem wielu specjalistów mogą być uznane za piętnowaną w ostatnim czasie „mowę nienawiści”, podsumowała wygląd Małgorzaty Trzaskowskiej. Porównała ją do położnej i stwierdziła, że Trzaskowska nie dołożyła starań, aby jej włosy prezentowały się schludnie.

Mnie się bardzo podoba Małgorzata Trzaskowska. Ok, ale powiem tak, po głupstwie, po takiej drobnej rzeczy (…) Pani prezydentowa Agata Duda wystąpiła w eleganckiej sukni i myślę, że dla większości była uczesana, miała głowę od fryzjera. Dla większości społeczeństwa to jest właśnie wizerunek pierwszej damy.

Zdaniem Ilony Łepkowskiej daleki od eleganckiego wygląd Małgorzaty Trzaskowskiej sprawił, że część wyborców zniechęciło się do jej męża.

Natomiast Małgorzata Trzaskowska, która oczywiście jeżdżąc w kampanii, mogła jeździć w balerinkach i T-shirtach, tak samo ubrała się na wieczór wyborczy. Myślę, że wiele osób, oglądając ją, pomyślało: „Kurczę, no zaraz, no ona się nawet nie uczesała dokładnie, te włosy niespięte. Jak ona wygląda? Nie no, my potrzebujemy kogoś takiego eleganckiego jak prezydentowa Dudowa”.

Małgorzata Trzaskowska nie dba o wygląd 3
Twitter

Dorota Wróblewska broni Trzaskowskiej

Słowa Ilony Łepkowskiej wywołały oburzenie specjalistki w zakresie mody, Doroty Wróblewskiej. Kobieta opublikowała na Facebooku odpowiedź skierowaną do scenarzystki seriali, w której broni żony Trzaskowskiego.

No to może się wypowiem jako „pani od mody”. Od lat zajmuję się budowaniem wizerunku, czyli strategią „marki”. Marką jest nie tylko firma, ale i człowiek. Każdy z nas jest marką. Nie ma nic gorszego niż bycie kimś, kim nie jesteśmy. Małgorzata Trzaskowska i jej fryzura. To prawda, nie widzimy przebrania i weselnej fryzurki. Na szczęście. Lekka, naturalna, swobodna fryzura. Stylizacja bez zadęcia i wielkich starań. Widać jest zmęczenie, napięcie i stres, który w tym przypadku jest naturalnym stanem. Osobiście wolę więcej naturalności niż fryzurę na pokaz z unoszącym się w powietrzu lakierem do włosów.

Szczegółowe analizowanie wyglądu Małgorzaty Trzaskowskiej nie jest w stanie zmienić faktu, że jej mąż przegrał starcie z Andrzejem Dudą. Być może najbliższe 3 lata, jakie zostały Rafałowi Trzaskowskiemu do wyborów na prezydenta Warszawy, jego żona spędzi na pracy nad swoim wizerunkiem.

Małgorzata Trzaskowska nie dba o wygląd 4
Twitter
Fotografie: Twitter

Może Cię zainteresować