×

Małgosia Socha pokazała się w sukni ślubnej. „Ale Cię pogrubia!”

Małgorzata Socha pokazała się w sukni ślubnej. Co prawda, aktorka ma już męża, ale kreację ubrała na potrzeby swojego najnowszego filmu – już niebawem zobaczymy ją w roli panny panny młodej. Niestety suknia od Violi Piekut nie przypadła go gustu fanom aktorki. W komentarzach posypały się słowa krytyki.

Małgorzata Wystąpiła w sukni ślubnej na potrzeby filmu

Aktorka nie próżnuje i co chwile podejmuje się nowych wyzwań. Aktualnie pracuje nad nową komedią romantyczną „Jak poślubić milionera”. To właśnie zdjęcie z planu nowego filmu wywołało ogromne poruszenie fanów.

Małgorzata Socha nie zachwyciła fanów w sukni ślubnej

Zwykle zdjęcia Małgorzaty Sochy, którymi dzieli się z fanami w mediach społecznościowych wywołują serię zachwytów. Niestety jej najnowsza fotografia wywołała zgoła odmienne reakcje. Aktorka pokazała się w suknie ślubnej od jednej z bardziej lubianych projektantek gwiazd, Violi Piekut.

Fani wyrazili jednogłośną opinię o projekcie

Suknia od projektantki, zdecydowanie nie przypadła do gustu internautom. W komentarzach są zgodni, że Małgorzata Socha, która prowadzi aktywny styl życia i chętnie uprawia sport, wygląda bardzo niekorzystnie w sukni ślubnej. Według fanów, kreacja ukryła jej smukłą i wysportowaną sylwetkę:

Oj nie, coś z tą sukienka jest nie tak, zasłoniła wszystkie pani atuty

Trochę pogrubia, a Małgosia Socha to przecież szczupła, piękna kobieta!

Gosia! Ale Cię pogrubia… ?

Nie jest za ładna ta suknia są ładniejsze i moim skromnym zdaniem Cię poszerza w talii i wygląda jak worek

Co myślicie o kreacji od Violi Piekut?

Polecane

Może Cię zainteresować