×

Małgorzata Rozenek przesadziła z retuszem? Pokazała chudy brzuch po świętach

Małgorzata Rozenek przesadziła z retuszem? Celebrytka pochwaliła się bardzo płaskim brzuchem po świętach, jednak fanki dopatrzyły się… niedoróbek.

Rozmiar nie ma znaczenia?

W czerwcu zeszłego roku Małgorzata Rozenek-Majdan i jej mąż Radosław zostali rodzicami małego Henia. To trzeci syn celebrytki, a zarazem pierwsze biologiczne dziecko byłego piłkarza. Małgorzata podchodzi do macierzyństwa bardzo poważnie. W ciąży postanowiła zwolnić tempo, czemu sprzyjała przymusowa izolacja z powodu pandemii koronawirusa.

Perfekcyjna pani domu dużo czasu spędzała w… domu, polegując i drzemiąc, co z pewnością pomogło jej nabrać sił przed czekającym ją wyzwaniem, ale też sprzyjało odkładaniu się kilogramów.

Po porodzie zostało jej do zrzucenia 12 kg. Z tej okazji celebrytka doszła do wniosku, że figura nie jest jednak najważniejsza. Nawet podzieliła się ta relfeksją na Instagramie:

Tymczasem jestem grubaską, ale najważniejsze, że jestem bardzo szczęśliwą grubaską. Bo naprawdę są na świecie ważniejsze rzeczy niż rozmiar, który nosimy.

Małgorzata Rozenek przesadziła z retuszem?

Kilka miesięcy wystarczyło, by zmieniła zdanie. Od porodu zdążyła nakręcić program Rozenek cudnie chudnie poświęcony walce o wymarzoną sylwetkę, a także zamieścić swoje zdjęcia: z siłowni, w kostiumie kąpielowym, w bieliźnie, w trykocie do ćwiczeń i samych pośladków oraz, jak podejrzewają niektórzy, nieskalanego majtkami krocza.

Jak można wnioskować z ilości zamieszczanych przez nią zdjęć, cielesność jednak nie jest dla niej aż tak nieistotna, jak motywacyjnie zapewniała po porodzie. Ostatnio znów postanowiła wpędzić fanki w kompleksy, zamieszczając zdjęcie swojego wyjątkowo płaskiego brzucha tuż po Wielkanocy z lakonicznym podpisem:

Święta, święta i po świętach.

Święta tradycyjnie uchodzą w Polsce za okazję do objadania się. Nie wiadomo, czy Rozenek swoim zdjęciem chciała dać do zrozumienia, że ma silną wolę, czy wspaniałą przemianę materii, ale obie ewentualności prezentują się równie przygnębiająco.

Niektórzy komentujący uznali jednak, że żadna z nich nie jest prawdziwa, a zdjęcie jest wynikiem zabaw Photoshopem. W dodatku niezbyt udanych. Pod fotografią celebrytki pojawiły się pełne sceptycyzmu komentarze:

Chyba mało sałatki wjechało w święta

Z takiej perspektywy to wszyscy mamy płaskie brzuchy

Pani to chyba nic nie jadła

Gosiu za mocno wyphotoshopowałaś lewy bok

Też to zauważyliście?

Źródła: www.kozaczek.pl, www.tvnstyle.pl, www.pomponik.pl, www.rmf.fm
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować