×

Małgorzata Rozenek poprawiła urodę. Jakie zabiegi estetyczne wybrała?

Małgorzata Rozenek poprawiła urodę. Celebrytka postanowiła wykorzystać pierwszą wolną chwilę, aby poddać się kilku zabiegom upiększającym. Co wybrała?

Małgorzata Rozenek poprawiła urodę

Małgorzata Rozenek urodziła miesiąc temu. Wraz z mężem, Radosław Majdan powitali na świecie swoje dziecko. Opieka nad małym Henrykiem pochłania niemal cały czas najpopularniejszej pary polskich celebrytów. Nic więc dziwnego, że młoda mama nie miała do tej pory czasu, aby zadbać o siebie, co mogliśmy zaobserwować na jej dotychczasowych zdjęciach.

Najczęściej Małgorzata Rozenek-Majdan pokazywała się swoim fanom bez makijażu, ubrana w domową odzież sportową. Dlatego też, gdy w jej kalendarzu pojawiło się wolne 1,5 godziny, celebrytka bez chwili wahania wybrała się do salonu kosmetycznego. Na swoim profilu na Instagramie opowiedziała o szczegółach zabiegów, które dla siebie wybrała.

Prowadząca program Projekt Lady, postawiła na laminację rzęs oraz manicure i pedicure. To imponujące, że udało się jej wykonać tak wiele zabiegów w przeciągu zaledwie 90 minut. „Perfekcyjna Pani Domu” jest bardzo zadowolona z efektów, czemu dała wyraz w opisie zdjęcia prezentującego jej wygląd po wizycie w salonie kosmetycznym.

Jestem zachwycona. Na pierwszym zdjęciu rzęsy bez pomalowania, a na drugim z mascarą. Zabieg jest nie tylko bezpieczny dla rzęs, ale i pielęgnacyjny. To dla mnie ważne, bo jedną z korzyści kwarantanny było regenerowanie paznokci i rzęs i szkoda by mi było teraz je znowu obciążać.

Zabiegów było więcej

Wszystko wskazuje na to, że Małgorzata Rozenek-Majdan poprawiła swoje rzęsy i paznokcie w ramach współpracy z jednym z salonów kosmetycznych. Celebrytka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i regularnie zamieszcza w nich posty sponsorowane, które są dla niej źródłem dochodów.

Jednocześnie tego typu działalność niczym magnes przyciąga nowych obserwujących, którzy liczą na otrzymanie rabatu na reklamowane przez influencerkę usługi. Tymczasem, okazuje się, że laminacja rzęs oraz upiększanie paznokci to nie jedyne zabiegi, jakie w ostatnim czasie wykonała u siebie Małgorzata Rozenek-Majdan. Zaledwie kilka dni temu chwaliła się metamorfozą swoich włosów, jaką przeszła na planie programu Projekt Lady. Włosy prezenterki zostały lekko przyciemnione, co zdaniem jej fanów, wyszło gwieździe na dobre.

Fotografie: Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować