×

Małgorzata Rozenek pochwaliła się brzuchem pół roku po porodzie. „Jestem dumna”

Małgorzata Rozenek pochwaliła się brzuchem pół roku po porodzie. Trzeba przyznać, że celebrytka jest wyjątkowo zdeterminowana w walce o powrót do dawnej sylwetki. Ale radzi sobie również dzięki zabiegom medycyny estetycznej.

Małgorzata Rozenek pochwaliła się brzuchem

42-letnia Małgorzata Rozenek przytyła w ciąży 20 kilogramów. Celebrytka nie ukrywała, że powrót do wagi sprzed ciąży jest dla niej priorytetem. Mały Henio, nazywany przez rodziców „Henrykiem Walecznym”, przyszedł na świat w czerwcu. Już dwa tygodnie po porodzie celebrytka wróciła do pracy i pojawiła się na planie „Projektu Lady”. Wkrótce przystąpiła również do morderczych treningów, które chętnie pokazywała w mediach społecznościowych.

Były ćwiczenia z trenerką personalną, joga, rolki, rower i inne formy aktywności. Widać Rozenek jest perfekcyjna nie tylko jako pani domu…

Teraz pokazała efekty swoich wysiłków.

Nie tylko ćwiczenia

Okazuje się jednak, że nawet godna podziwu mobilizacja nie wystarczy, żeby wrócić do formy. Rozenek-Majdan pozuje przed lustrem w samej bieliźnie, a zdjęcie powstało w jednej z klinik medycyny estetycznej i kosmetologicznej. Tam celebrytka pomaga swojej sylwetce, przeprowadzając specjalny zabieg, o którym wspominała już wcześniej na Instagramie:

Dzięki ondzie redukcja opornej tkanki tłuszczowej i cellulitu staje się zabiegiem prostym jak nigdy wcześniej. Metoda ta pozwala na modelowanie sylwetki całkowicie nieinwazyjnie, szybko i komfortowo. Trafia bezpośrednio w epicentrum problemu, wykorzystując najnowszą światową technologię mikrofali CoolwavesTM

– tłumaczyła celebrytka.

Jak donosi portal plotek.pl, jednorazowy zabieg ondy brzucha, boczków czy pośladków kosztuje ok. 1000 zł.

Efekty zabiegów i treningów Rozenek prezentuje na Instagramie, pokazując zdjęcie w bieliźnie.

Jestem z siebie dumna, a co!

– napisała celebrytka.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować