×

Małgorzata Rozenek próbuje schudnąć, jak najwięcej. „Czuję, że to jest dla mnie”

Małgorzata Rozenek próbuje schudnąć i wrócić do formy sprzed ciąży. Po ćwiczeniach pod okiem trenerki, jeździe na rowerze i wrotkach, nadszedł czas na… jogę. Internautki określają 42-letnią mamę „tytanem pracy”.

Małgorzata Rozenek próbuje schudnąć

Narodziny Henryka były jednym z najczęściej komentowanych wydarzeń w polskim show-biznesie. Nic dziwnego, rodzice dokładali wszelkich starań, by tak się właśnie stało.

Potem dla 42-letniej Małgorzaty Rozenek nadszedł czas na walkę o powrót do dawnej formy. W wywiadzie dla Super Expressu Rozenek wyznała, że w ciąży przytyła ponad 20 kilogramów. Celebrytka nie ukrywała, że pozbycie się ich, jest dla niej aktualnie priorytetem.

Oczywiście swoimi zmaganiami z dodatkowymi kilogramami Rozenek regularnie dzieli się w mediach społecznościowych. Dotychczas były już ćwiczenia z trenerką personalną, jazda na rowerze, wrotkach, a także kosztowne zabiegi mające ujędrnić jej ciało.

Rozenek wyraźnie stawia na różnorodność. Teraz przyszła pora na kolejną formę aktywności fizycznej.

Czas na jogę

Trzeba przyznać, że celebrytka jest niezwykle zmotywowana. Próbuje również zmobilizować inne mamy i udowodnić, że można pracować nad powrotem do formy również przy małym dziecku.

Tym razem Rozenek podzieliła się swoim nowym sposobem na zrzucenie zbędnych kilogramów. Chodzi o popularną aktywność wśród gwiazd Hollywood – jogę.

Jak donosi serwis Pudelek, w sobotę z samego rana celebrytka wybrała się z matą do lasu, by w spokoju poznać naukę o ruchu i oddechu. Nie zapomniała również o przygotowaniu relacji na Instagramie.

Hej ho, hej ho, na jogę by się szło. Bo taki początek dnia potrafi zdziałać cuda. W jodze jestem zupełnie początkująca, ale czuję, że to jest teraz dla mnie czas jej zgłębiania. Polećcie proszę miejsca i ludzi, którzy mi w tym mogą pomóc. Życzę Wam cudownej i spokojnej soboty

— napisała Rozenek.

Przypomnijmy, że celebrytka pracuje już na planie programu Rozenek cudnie chudnie, w którym będzie robić to, co na Instagramie: wracać do formy po trzeciej ciąży na oczach całej Polski.

Fotografie: Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować