×

Małgorzata Rozenek nie przestrzega zasad kwarantanny? Internauci oburzeni

Małgorzata Rozenek nie przestrzega zasad kwarantanny? Zdjęcia, jakie celebrytka umieściła w mediach społecznościowych rozpętały prawdziwą burzę. Perfekcyjna Pani Domu próbowała odpierać zarzuty w komentarzach, jednak spór rozgorzał na dobre. Kto miał rację?

Małgorzata Rozenek nie przestrzega zasad kwarantanny?

Małgorzata Rozenek jest teraz w trzeciej ciąży. Wraz z mężem spodziewają się, że już za około dwa miesiące powitają na świecie synka.

Gwiazda TVN-u postanowiła odpocząć w eleganckim hotelu pod Ostródą, gdzie przebywa razem z rodziną. Luksusowy apartament znajduje się około godziny drogi od morza. Jednak w sobotę wszyscy wybrali się na spacer po plaży.

Jak napisała na Instagramie Rozenek:

Potrafi być tak pięknie… mimo wszystko. P.S. Wychodząc z psami, nie spotkaliśmy nikogo, na plaży również, wracając, też nie było nikogo

I wtedy się zaczęło…

Spór z internautami

Z pozoru niewinny wpis, szybko spotkał się z falą krytyki. Internauci zarzucili celebrytce, że nie stosuje się do zasad kwarantanny i – co więcej, uważa, że popularnych osób obostrzenia nie dotyczą.

Jedna z internautek skomentowała:

Ja mieszkam nad morzem i boję się wybrać z córką na plażę na spacer, właśnie przez takich turystów z całej Polski

Inna dodała:

Refleksja? Może nie spotkaliście nikogo, bo ludzie zostali w domach? Bo przestrzegają zasad? Bo szanują lekarzy? Niestety, po kolejnej serii Pani wpisów/zdjęć widać, że Was to nie dotyczy i wyznajecie inne zasady! A szkoda, bo jesteście fantastyczną rodziną, fajnie się Was ogląda i generalnie „sławni” ludzie powinni dawać przykład

„Zostańmy w domu” – apelowała niedawno Małgosia Rozenek. Nic dziwnego, że obserwujący jej konto na Instagramie, mogli poczuć się poirytowani.

Ale Rozenek postanowiła odeprzeć zarzuty, używając dość mocnych słów:

My też przestrzegamy zasad. Proszę się zapoznać z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia: rodzinne spacery na odludziu, bez kontaktu z innymi nie są zakazane. Ja też jestem od 15 marca odseparowana od społeczeństwa, bo szanuję lekarzy i proszę się tu nie sadzić na wielką obrończynię zasad.

Żona Radosława Majdana była wyraźnie poirytowana zarzutami, ponieważ w kolejnym komentarzu dodała (pisząc na swój temat w trzeciej osobie):

Gosia nikogo nie spotkała, bo tu nie ma ludzi, nie dlatego, że siedzą w domu, ale dlatego, że ich po prostu nie ma. Czy tak trudno to pojąć?

Dość pokrętna logika nie wszystkich przekonała, a słowa pełne krytyki pod adresem Rozenek nie milkły.

Czy i tym razem racja leży gdzieś po środku?

Źródła: www.pudelek.pl, Instagram.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować