×

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan będą mieli dziecko! Nowinę ogłoszono w oryginalny sposób

Małgorzata Rozenek po raz kolejny zaszła w ciążę. To wspaniała nowina dla pary starającej się od dawna o dziecko. Na wieść o wyjątkowym stanie gwiazdy posypało się mnóstwo gratulacji ze świata showbiznesu. Jak dowiedzieliśmy się o szczęściu Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana?

Problem bezpłodności

Przypomnijmy, że popularna para od dawna zmagała się z problemami z płodnością. Małgorzata Rozenek nigdy nie zaprzeczała, że dzieci które posiada ze związku z Jackiem Rozenkiem urodziły się dzięki in vitro. Stanisław i Tadeusz mają dziś po 13 i 9 lat. „Perfekcyjna pani domu” również tym razem zaszła w ciążę dzięki laboratoryjnej metodzie.

Jej droga do powtórnego macierzyństwa nie była prosta. Gwiazda przyznała w wywiadzie dla TVN24, że dwukrotnie poroniła.

Do 12 tygodnia, po zapłodnieniu in vitro staramy się nie cieszyć tym faktem, bo wiemy, że wszystko się może jeszcze wydarzyć. Ja muszę przyznać, że u mnie się to wydarzyło i to dwa razy. To jest straszne, bo z jednej strony masz ogromną radość i bardzo się cieszysz, chcesz się z tym podzielić ze wszystkimi, z rodzicami, ale wiesz, że to nie ma sensu. Nawet twój mąż się z tego nie cieszy, bo nie może, nie wie, jak to się skończy.

Małgorzata Rozenek wydała nawet książkę poświęconą tej wciąż kontrowersyjnej metodzie zapłodnienia, zatytułowaną: „In vitro: rozmowy intymne”. Gwiazda nigdy nie brała pod uwagę, że przyczyną problemów z zajściem w ciążę może być jej wiek.

Prezenterka ma już 41 lat, a statystyki dla kobiet w tym wieku są bezlitosne. Badania wykazują, że ciąża po 40-tce wiąże się z dużym ryzykiem poronienia (aż 24% procent ciąż w wieku 41 lat kończy się poronieniem) lub wystąpienia wad wrodzonych u płodu. 

Informacja o ciąży

Co ciekawe, informacja o ciąży pojawiła się w mediach za sprawą wokalisty zespołu IRA, Artura Gadowskiego. Wspaniała wieść momentalnie rozprzestrzeniła się w sieci, wywołując radość fanów pary. Potwierdził ją Radosław Majdan. To on udostępnił nagranie z koncertu, na którym padły słowa o ciąży Małgorzaty.

Filmik był opatrzony następującym komentarzem byłego piłkarza:

W końcu mogę to powiedzieć, nasza rodzina w przyszłym roku powiększy się (być może o kolejnego piłkarza). Jestem niezwykle szczęśliwy i tym szczęściem chciałem się z Wami podzielić. Dziękuje Ci Małgosiu, bo dajesz mi tyle szczęścia, bo będę tatą, bo serca masz dwa, bo Cię kocham… Dziękuję moim przyjaciołom z IRA, to był niezwykle wzruszający moment, który zapamiętam na zawsze.

Miłe słowa ze świata showbiznesu

Para otrzymała wiele gratulacji z grona najbardziej znanych osób polskiego showbiznesu. Miłe słowa przesłali między innymi: Anna Lewandowska, która sama jest w ciąży, Patrycja Wieja, Natalia Siwiec, Ela Romanowska, Łukasz Jemioł i wielu innych. Patrycja Wieja, zwyciężczyni pierwszej edycji prowadzonego przez Rozenek Projektu Lady, opublikowała na Instagramie bardzo emocjonalny wpis, w którym podzieliła się ogromną radością w powodu ciąży Małgorzaty.

Kiedy spełniają się marzenia i szczęście puka do naszych drzwi dzielimy się swoją radością z całym światem. Gratuluję Małgosiu i Radku waszego wspólnego i długo wyczekanego szczęścia. Cieszę się razem z Wami

Miły wpis zamieściła również makijażystka gwiazdy, Beata Milczarek.

Kolejna gwiazdka już w większym gronie

Z pewnością ta fala życzliwości, doda parze otuchy i sprawi, że z jeszcze większą radością będą oczekiwali na narodziny dziecka. Maleństwo powinno pojawić się na świecie w czerwcu 2020 roku.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Twitter.com, YouTube.com

Może Cię zainteresować

zamknij