×

Wykończona mama robi to zdjęcie swojej 7-letniej córce. Kostium dziewczynki podbija serca ludzi!

Wszyscy szybko pokochali 7-letnią Lainie. Tak samo będzie z Tobą, kiedy tylko przeczytasz jej historię!

Nazywana przez rodziców „małą mamą”, dziewczynka zawsze z uwielbieniem spoglądała na swoją mamę Jess. Każda mama doskonale wie, że opieka nad dziećmi jest męcząca, a Jess była mamą aż piątki maluchów!

Bycie matką wymaga wielu poświęceń. Harmonogram nie jest łaskawy i mała Lainie wiedziała jak wiele zawdzięcza mamie, która tak wiele poświęca dzieciom. Dlatego właśnie dziewczynka postanowiła w żartobliwym tonie złożyć hołd swojej ukochanej mamie Jess.

kostium-3

Z dzieckiem wspinającym się po nodze i drugim w ramionach, dziewczynka wykazała się twórczym geniuszem. Fałszywe wymiociny na ramieniu i całość dopełniona makijażem, a właściwie czarnymi kręgami pod oczami, które zna każda młoda mama po nieprzespanych nocach

kostium-2

Halloweenowe przebranie inspirowane przepracowaną mamą wszyło Lainie genialnie. Kostium w zabawny sposób pokazał brutalną prawdę. Jednak nikt nie spodziewał się, że przebranie stanie się hitem!

kostium-1

Najwspanialsze jest to, że Lainie w ogóle nie przejęła się swoją sławą. Dla dziewczynki najważniejsze było to, by pokazać swojej mamie jak bardzo docenia jej wysiłek i jak bardzo ją za to podziwia

kostium-4

Polecane

Może Cię zainteresować