×

Majka Jeżowska zostanie babcią. Piosenkarka podzieliła się wspaniałą nowiną

Majka Jeżowska zostanie babcią. 61-letnia piosenkarka zaskoczyła wszystkich szczerym wyznaniem. Gwiazda deklaruje, że będzie wspierać swojego syna i jego ukochaną w wychowywaniu dziecka. Czy to oznacza, że Majka Jeżowska zrezygnuje z koncertowania?

Kochająca się rodzina

Majka Jeżowska uchodzi za jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek. Wszyscy doskonale znamy jej przeboje, które wpadają w ucho zarówno młodszym, jak i starszym odbiorcom. Piosenkarka od dekad wprawia nas w dobry nastrój za sprawą utworów „Najpiękniejsza w klasie”, „Wszystkie dzieci nasze są” czy „A ja wolę moją mamę”. Jej optymizm zawsze udziela się wszystkim uczestnikom koncertów. Nic więc dziwnego, że ludzie uwielbiają tryskającą energią artystkę.

W 2019 roku gwiazda wystąpiła na koncercie na Pol’and’rock 2019, który spotkał się z fantastycznym przyjęciem. Zajęła 2. miejsce w notowaniu Złotego Bączka. Zarówno życie zawodowe, jak i prywatne Majki Jeżowskiej jest bardzo szczęśliwe. Z pierwszego małżeństwa z Januszem Komanem piosenkarka doczekała się syna, Wojciecha. Dziś jej dziecko ma już 39 lat. Mężczyzna pracuje jako producent filmowy. W zeszłym roku pobrał się z ukochaną o imieniu Sophie. Majka Jeżowska w rozmowie z portalem JastrząbPost opowiadała o tym, jak fantastyczną osobą jest ukochana jej syna.

To jest dziewczyna, która wniosła dużo koloru i to dosłownie w nasze życie. Jest stylistką i uwielbia się kolorowo ubierać. Im więcej kolorów, im więcej wzorków, tym jest szczęśliwsza. Więc naprawdę jest kolorowo, zabawnie. Spędzamy dosyć dużo czasu ze sobą, namiętnie gramy w karty. W naszej rodzinie jest kilkoro przyjaciół, więc tworzymy taką grupę zajadłych graczy.

Majka Jeżowska zostanie babcią

W wywiadzie udzielonym dla Faktu wokalistka zdradziła, że już niedługo będzie miała okazję sprawdzić się w roli babci. Majka Jeżowska chciałaby pomagać synowi i synowej w opiece nad maluchem.

Większość moich koleżanek jest już babciami i wiem, że gdy ma się wnuka lub wnuczkę, to się znów zakochuje w dzieciach, więc ja też prawdopodobnie się zakocham. (…) Na pewno będę babcią, na którą można liczyć, bo syn i synowa są bardzo aktywni zawodowo. Ja jestem blisko i chętnie zaopiekuję się maleństwem.

Artystka nie wyklucza, że obecność dziecka w rodzinie stanie się dla niej inspiracją do skomponowania kolejnych piosenek dla dzieci. Majka Jeżowska przyznaje, że do tej pory nie miała motywacji do tworzenia nowych utworów. Być może teraz się to zmieni.

Kto wie, może dzięki temu dziecku znów napiszę coś dla najmłodszych, bo do tej pory nie miałam pomysłu i motywacji.

Piosenkarka pomimo starszego wieku może poszczycić się wspaniałą formą. 61-latka często pokazuje w bikini swoją wspaniałą figurę. Miejmy nadzieję, że obowiązki związane z opieką nad dzieckiem nie spowodują, że gwiazda będzie się rzadziej pojawiać na scenie.

Źródła: www.radiozet.pl
Fotografie: Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij