×

59-letnia Majka Jeżowska w bikini kusi fanów. „Jest pani bardzo sexy!”

Nie tylko zagraniczne gwiazdy po pięćdziesiątce pozują na plaży. My także mamy się czym pochwalić! 59-letnia Majka Jeżowska w bikini prezentuje się bardzo apetycznie. Dobrze wie, jak się ustawić do zdjęcia, aby wyglądać naprawdę atrakcyjnie. Do tego kolorowe narzutki, barwne stroje kąpielowe i nieodzowny uśmiech – to wszystko sprawia, że kobieta młodnieje!

Zdjęcie w bikini pojawiło się na profilu artystki na Instagramie. Od razu posypały się przychylne komentarze

Majka wyglądasz zjawiskowo!!! Sexy!!!!

Rakieta ?

Ale fajna babka z Pani ?

Klasa… ekstraklasa ?

I nie można zaprzeczyć, ponieważ Majka Jeżowska w bikini wygląda szałowo!

Ona sama 9 lat temu w wywiadzie dla Vivy! powiedziała nieco więcej o wieku i o tym, jak się odbiera. Nam takie podejście bardzo się podoba!

Nie można dzisiaj ukryć wieku, w internecie są wszystkie informacje. Można natomiast dbać o swój wygląd, sylwetkę i mieć „młodą duszę”, jak ja. A dla niektórych kobiet życie zaczyna się po pięćdziesiątce. Sharon Stone mówi, że dopiero dojrzała kobieta staje się interesująca – nie tylko intelektualnie. Jej zmysłowość jest inna: kryje w sobie tajemnicę przeszłości i wiarę w przyszłość. Moja pięćdziesiątka nie jest dla mnie żadnym problemem. Przeciwnie, właśnie teraz zaczęłam całkiem nowy etap życia. I to pod każdym względem

Niedługo Majka Jeżowska kończy sześćdziesiąt lat, a nam się wydaje, że czas się dla niej zatrzymał

Co sądzicie o wyglądzie piosenkarki i o takich zdjęciach w sieci?

My jesteśmy zdecydowanie na TAK!

Może Cię zainteresować

zamknij