×

Maja i Krzysztof Rutkowski pogodzili się? Najnowsze zdjęcia mogą na to wskazywać

58-letni Krzysztof Rutkowski musi mieć urok, któremu nie mogą oprzeć się znacznie młodsze od niego kobiety. Jak sam wyznał, to one podchodzą do niego i zagadują, a on wcale nie jest inicjatorem.

Ciężko powiedzieć, czy tak samo było w przypadku Dominiki „Wodzianki” Zasiewskiej, która niedawno wyjawiła, że miała romans z popularnym detektywem

Wywołała tym lawinę komentarzy i wszyscy zaczęli zastanawiać się czy to prawda, czy fikcja stworzona na potrzeby medialnego szumu. Okazało się, że ich związek faktycznie miał miejsce i trwał kilka miesięcy.

Po tym, gdy Wodzianka ujawniła szczegóły z jej relacji, powiedziała także o tym, że od dawna związek Mai z Krzysztofem to przeszłość

Dominika powiedziała, że łączą ich sprawy zawodowe i bardzo rzadko się ze sobą spotykają w tym celu nawet. Detektyw mieszka pod Łodzią, a jego była partnerka i matka jego synka, mieszka w Łodzi.

Rutkowski miał wypowiedzieć się w czasie zwołanej z tej okazji konferencji, ale w ostatniej chwili zrezygnował. Najwyraźniej uznał, że w tym przypadku milczenie jest złotem ?

Fani Mai i Krzysztofa wierzyli jednak, że ich związek przetrwa ten kryzys (w końcu są ze sobą czy nie?!) i że będą ze sobą dla dobra dziecka. Tak też się chyba stało i albo znacznie młodsza Maja wybaczyła Rutkowskiemu, albo robią to dla dobra ich synka, Krzysztofa Juniora. W sieci bowiem pojawiły się zdjęcia z urodzin ich synka, które odbyły się 4 grudnia.

5 lat temu przyszedłeś na świat. Miesiąc wcześniej w dzień, który mógł całkowicie zmienić nasze życie. Dałeś mi siłę, odwracając bieg sytuacji i podałeś rękę, zaznaczając – tato, jestem, urodziłem się, aby Cię wspierać i Tobie pomagać. Na zawsze już tak pozostanie

Myślicie, że do siebie wrócili?

Może Cię zainteresować

zamknij