×

Gessler znów tańczy na Instagramie. Komentarze są mocne: „Co pani bierze?!”

Magda Gessler znowu tańczy. Restauratorka w internecie bez skrępowania pokazuje swoją ekscentryczność i właśnie za to kochają ją jej fani. Tym razem wymiata na parkiecie w rytm muzyki z lat 70. Internauci są zachwyceni popisami swojej ulubienicy, chociaż znaleźli się też tacy, którzy stwierdzili, że to niemożliwe, by była przy ty trzeźwa.

Restauratorka nie ukrywa swojej ekscentrycznej osobowości

Magda Gessler jest najpopularniejszą restauratorką w Polsce. Jednak swoją sławę zawdzięcza nie tylko umiejętnością w kwestii prowadzenia lokali gastronomicznych. Gessler jest jedną z najbarwniejszych osobowości polskiego showbiznesu i nie boi się pokazywać tego w mediach społecznościowych.

Magda Gessler znowu tańczy

Ostatnio dzięki swojej córce, zapoczątkowała nawet nowe internetowe wyzwanie. Lara pokazała, jak Magda Gessler wymiata na parkiecie, a tysiące internautów poszło w jej ślady. Najwidoczniej restauratorce spodobał się szum wokół jej pierwszego tańca, bo teraz kolejny raz pochwaliła się swoimi pląsami. Energia, która wręcz roznosi 66-latkę, jest niesamowita.

Magda Gessler znowu tańczy, a fani mają wiele pytań

Tak jak każdy post, którym dzieli się na Instagramie, nagranie nowego tańca wzbudziło ogromne zainteresowanie internautów. Większość jest zachwycona tym, co wyczynia na parkiecie, jednak byli też tacy, którzy nie wierzą, że restauratorka może oddawać się takim pląsom na trzeźwo. Na odpowiedź Magdy nie trzeba było długo czekać.

magda gessler znowu tańczy 3

magda gessler znowu tańczy 3

Co myslicie o drugim tańcu Magdy Gessler?

Może Cię zainteresować

zamknij