×

Gessler pochwaliła się zdjęciem w prostych włosach. Fani piszą, że wygląda na „10 lat mniej”

Magda Gessler jest znana nie tylko z zamiłowania do dobrej kuchni i przywoływania do pionu właścicieli restauracji. Jej znakiem charakterystycznym jest też burza blond loków. Zastanawialiście się jednak, jak wyglądałaby w prostych włosach? Ostatnio najsławniejsza polska restauratorka podzieliła się na Instagramie pewnym zdjęciem…

Zawsze wierna!

Nie ma co ukrywać, że Magda Gessler już od wielu lat wierna jest jednej fryzurze. Blond loki bez wątpienia stały się jej znakiem rozpoznawczym. Owszem zdarzyło się jej kilka razy „kombinować”, ale takie epizody najprawdopodobniej możemy policzyć na palcach jednej ręki. Ostatecznie zawsze wracała do swojej ulubionej fryzury.

A może prościej?

Jeśli jesteście ciekawi, jak Magda Gessler wygląda w prostych włosach, to śpieszymy z podpowiedzią, że kilka dni temu na swoim instagramowym profilu przypomniała o tym fanom. Ich opinie były prawie jednoznaczne – „młodziej”, „pięknie jak zawsze”, „10 lat mniej”. Choć pojawiały się też takie, że w kręconych jednak lepiej – „Pięknie, ale w kształtnych lokach o genialnej objętości jest pani jeszcze znakomiciej”.

A Waszym zdaniem?

Może Cię zainteresować