×

Postanowił przebrać się za Magdę Gessler. Efekt? Jak siostra bliźniaczka!

Magda Gessler na Tik Toku. Fani najsłynniejszej, polskiej restauratorki będą zachwyceni, gdy zobaczą pierwsze nagrania z udziałem prowadzącej „Kuchenne Rewolucje”. Skąd pomysł na nową formę aktywności w mediach społecznościowych?

Magda Gessler na Tik Toku

Od wielu lat Magda Gessler uchodzi za najbardziej rozpoznawalną, polską restauratorkę. Dzięki istniejącemu od 10 lat programowi „Kuchenne Rewolucje” mieliśmy okazję poznać jej wybuchowy charakter i dalekie od kulturalnego zachowanie. Internauci nie mogli wyjść ze zdumienia, gdy na Tik Toku ukazały się filmiki z udziałem śpiewającej o gotowaniu Magdy Gessler. Szybko okazało się jednak, że nie jest to gwiazda „Kuchennych Rewolucji” lecz umiejętnie stworzona metamorfoza, która do złudzenia imituje wygląd Magdy Gessler. Autorem metamorfozy jest użytkownik o pseudonimie Lucas Adelon, dość popularny youtuber, specjalizujący się w zdumiewających metamorfozach. Trzeba przyznać, że jego zabawne filmiki przedstawiające przemianę mężczyzny w Magdę Gessler należą do wyjątkowo udanych.

@lucasadelonTak wygląda moja metamorfoza w ##magdagessler ☕???????????? ##dragqueen ##makeup ##cosplay ##kluskiśląskie ##makijaz ##dc ##kuchennerewolucje ##tvn♬ Mission Impossible – All Stars Orchestra

Niesamowita kariera Gessler

Magda Gessler zrobiła zawrotną karierę w branży kulinarnej. Ma na swoim koncie trzy książki kucharskie, „Kuchnia moja pasja”, „Kocham gotować – Magdy Gessler przepis na życie” oraz „Kuchenne Rewolucje. Przepisy Magdy Gessler”. Od lat pisze felietony kulinarne w tygodnikach „Wprost” oraz „Newsweek”. Prowadzi również serwis internetowy SmakiZycia.pl oraz kanał na YouTube. Oprócz prowadzenia programu „Kuchenne Rewolucje”, może poszczycić się stanowiskiem jurorki w polskiej edycji programu „MasterChef”. Występowała także gościnnie w kilku edycjach programu  MasterChef Junior Polska. W 2010 roku została wyróżniona przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi za promocję polskich produktów. Była twarzą parówek Besos, produkowanych przez firmę ZM Peklimar SA. Wzięła także udział w kampaniach reklamowych marki Ulgix, produkującej środki ułatwiające uwalnianie gazów jelitowych. Wkrótce Magdę Gessler będzie miała okazję sprawdzić się w roli babci, bowiem jej córka Lara spodziewa się dziecka.

@lucasadelon##kluskislaskiekompotmodrakapusta ???? ja jako ##magdagessler ???? chcecie film z metamorfozy? ##dc ##makeup ##viral ##kluskiśląskie ##kuchennerewolucje ##lato♬ Kluski śląskie kompot – ajem_bl4z3j

Fotografie: TikTok, Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij