×

Magda Gessler bez makijażu?! Fani są zachwyceni naturalnym wyglądem restauratorki

Magda Gessler jest najlepszym przykładem tego, że miłość na odległość jest możliwa. Gwiazda TVN od 17 lat jest związana z Waldemarem Kozarewskim, który miesza w Toronto. Nie stanęło to jednak na przeszkodzie do tego, aby ostatnie, świąteczne dni spędzili razem w Kanadzie. Dowodem na to jest zdjęcie, którym restauratorka pochwaliła się w sieci. Fani błyskawicznie zwrócili uwagę na jeden szczegół, bowiem Magda Gessler pozowała bez makijażu!

Restauratorka na jednym zdjęciu z synem ukochanego

Oprócz restauratorki i jej ukochanego, przy zastawionym stole towarzyszył parze także syn Waldemara Kozarewskiego, którego widzimy na zdjęciu. Widać, że restauratorkę łączy z nim duża więź. Mężczyzna natychmiast wpadł też w oko internautkom, które nie szczędziły komplementów w komentarzach pod zdjęciem.

Waldi Junior jaki przystojniak Pani Magdo! Proszę mu przekazać dużo besosków

Przystojny Junior

Proszę o namiary na Waldiego Juniora – czytamy pod zdjęciem

Magda Gessler bez makijażu

I choć syn ukochanego restauratorki mógł przeczytać na swój temat wiele pozytywnych komentarzy, znacznie większą uwagę internautów zwróciło coś zupełnie innego. Chodzi o wygląd Magdy Gessler, która pozowała do zdjęcia… bez makijażu! Jakby tego było mało, miała proste włosy, w których w mediach widujemy ją wyjątkowo rzadko. Fani restauratorki nie przestawali się zachwycać.

Wow To Pani Magda czy jej młodsza siostra?

Pani Magdo, w prostych włosach wygląda pani teraz jak zupełnie inna kobieta! Bardzo na plus moim zdaniem

Bez makijażu Pani Magdo jak młoda, niewinna dziewczyna

Pani Madziu lepiej bez mejkapu. Cera pierwsza klasa

Pani Magdo jak Pani młodo wygląda

Ślicznie, tak naturalnie

Wygląda Pani obłędnie – czytamy pod zdjęciem

Kto wie, być może po tak wielu pozytywnych komentarzach restauratorka będzie pokazywać się nam w takim wydaniu znacznie częściej. Swoją drogą jak podoba Wam się Magda Gessler bez makijażu?

Może Cię zainteresować

zamknij