×

Nowe zdjęcia Mateusza Magi wywołały w sieci burzę. Uwagę przyciągają rzęsy 25-latka

Mateusz Maga to 25-letni model pochodzący z Jarosławia. Szerszej publiczności dał się poznać dzięki udziałowi w IV edycji popularnego show stacji TVN – „Top Model”. Jakiś czas temu wziął udział także i w innej produkcji TVN – programie „Agent”. Można powiedzieć, że od samego początku wzbudzał spore zainteresowanie. Teraz znów stało się o nim głośno. Wszystko przez ostatni projekt, w którym wziął udział.

Nowy sukces Mateusza

Mateusz na swoim Instagramie pochwalił się właśnie kolejnym sukcesem. Opublikował okładkę czasopisma, na której się pojawił. Co w tym dziwnego? Został „twarzą”… sztucznych rzęs! Wspomniana okładka pochodzi z magazynu „Rzęsy”. To jego drugie wydanie w naszym kraju.

„Makijaż nie ujmuje ci męskości”

W sesji okładkowej Mateusz pozował z Olgą Tarasiuk. Na zdjęciach widać długie wachlarze rzęs i hipnotyzujące spojrzenia. Wiele osób było zachwyconych tą wersją Mateusza. Pod zdjęciami możemy przeczytać:

Rewelacyjne zdjęcia

Nie mogę się napatrzeć

Makijaż nie ujmuje ci męskości

„Ty jesteś kobietą uwięzioną w ciele mężczyzny”

Niestety, nie wszystkie komentarze były pochlebne. Pod fotografiami pojawiły się także i głosy krytyki.

Sorry, ale problem w tym, że na zdjęciu nie ma mężczyzny. Prawdziwi mężczyźni nie noszą rzęs ani makijażu, są malowani testosteronem, zarostem, potem po ciężkim treningu i czołem zmęczonym po ciężkim dniu pracy. Tak widzę mężczyznę. Ty jesteś kobietą uwięzioną w ciele mężczyzny

A Wam Matusz podoba się w tym wydaniu?

Polecane

Może Cię zainteresować