×

Ma 78 dzieci i 13 kolejnych w drodze. Sperminator nie zamierza przestać!

Ari Nagel ma 78 dzieci, ale wkrótce do tej liczby dołączy kolejne 13 maluchów. Mężczyzna hojnie rozdaje swoje nasienie i zyskał miano „Sperminatora”.

Ma 78 dzieci i nie zamierza przestać się rozmnażać

Wbrew pozorom Ari Nagel to nie niewierny mężczyzna, który nie wie do czego służą zabezpieczenia. To człowiek bardzo wykształcony, który na co dzień pracuje jako nowojorski wykładowca akademicki, specjalizujący się w matematyce. Nic dziwnego, że nie ma problemu z liczeniem swojego potomstwa, które wynosi obecnie 78, ale już w drodze jest 13 kolejnych potomków. W programie Claire Bryne Live opowiedział o misji, której się podjął.

O 44-letnim wykładowcy już jakiś czas temu zrobiło się bardzo głośno. Media okrzyknęły go mianem Sperminatora, co w oczywisty sposób nawiązuje do pewnego kinowego hitu. Wówczas mógł się pochwalić „wyłącznie” 22 dziećmi. Teraz ta liczba została kilkukrotnie zwielokrotniona:

Bardzo się cieszę, że jestem ojcem tak wielu dzieci. Część z nich widuje codziennie, część nigdy w życiu nie spotkałem. To zależy od rodziny oraz tego gdzie mieszka.

A co w kwestiach prawnych czy zapłaty? Nagel nie ma z tym problemu, albowiem robi wszystko charytatywnie:

Nie przyjmuję zapłaty, jednak zwykle otrzymuje takową w formie pocałunków i uścisków. Nigdy także nie miałem problemów z którąkolwiek z kobiet którym pomogłem powiększyć rodzinę.

Usługa z dostawą

Nagel jest bardzo poświęcony swojej misji. Na co dzień mieszka w USA, jednakże „obowiązki” czasem zmuszają go do dalekich wypraw. Nie jest dla niego problemem wyruszyć w podróż na inny kontynent, aby dostarczyć nasienie:

Większość kobiet korzystających z moich usług mieszka w USA, ale czasem wyruszam za granicę. W zeszłym miesiącu byłam dwa razy w Afryce, żeby spotkać się z kobietami, którym pomogłem zajść w ciążę. Miesiąc wcześniej byłem na Barbadosie, a potem jeszcze w Gruzji. Jeszcze wcześniej pojechałem do Rosji, więc czasami w grę wchodzą podróże, ale większość czasu spędzam w Stanach Zjednoczonych.

A w jaki sposób dostarcza on nasienie? Zwykle polega to na oddaniu spermy w specjalnym pojemniku, następnie kobiety same dokonują sztucznego zapłodnienia. Jednakże zdarzyło mu się robić to w „staroświecki sposób”:

Około tuzina moich dzieci zostało poczętych w staroświecki sposób. Na początku, kiedy tak naprawdę nie znałem innego sposobu na poczęcie, tak to właśnie wyglądało. Jednakże teraz, gdy pomagam więcej niż jednej kobiecie w miesiącu, bardzo trudno jest uprawiać seks bez zabezpieczenia, jednocześnie będąc w stanie chronić siebie i inne kobiety, którym pomagałam w danym miesiącu.

Sperminator wykonuje swoje zadanie sumiennie i z oddaniem. Zapowiada, że nie zamierza przestać i jeszcze znacząco powiększy ilość swego potomstwa.

Źródła: www.dailymail.co.uk, www.thesun.co.uk
Fotografie: Twitter

Polecane

Może Cię zainteresować