×

Nikt nie wierzy, że kobieta, z którą tak często pozuje ma 64 lata i jest jej mamą

Arielle Paul uśmiecha się do kamery i obejmuje uroczą blondynkę. Kim jest Angela? Jej koleżanką? Siostrą? Nic bardziej mylnego. Arielle stoi tuż obok swojej 64-letniej mamy. Tak, Angela ma 64 lata!

Gdy tylko zdjęcia kobiet trafiły do sieci, momentalnie spotkały się z niedowierzaniem ze strony internautów. „Ale jak to możliwe?!” – pytali ludzie. My także się nad tym zastanawiamy!

Między paniami jest dokładnie 30 lat różnicy i obie nie wyglądają na swoje lata, ale przyznać trzeba, że to Angela zachwyca swoim wyglądem. Wygląda jakby była zadowoloną z życia 40-latką. Jak ona to robi?!

64-latka od razu została zasypana pytaniami dotyczącymi tego, co robi, że wygląda tak nieziemsko

Odpowiedziała, ale nie wskazała jedynej i słusznej drogi. Wyznała, że ona sama po prostu nie zwraca uwagi na wiek i gorączkowo nie przeżywa kolejnego roku.

Ludzie zdecydowanie za mało myślą o samym życiu, a zbyt często rozmyślają o starzeniu się. Po co? To wszystko jest w głowie!

„Analizujemy każdą zmarszczkę i każdy dodatkowy kilogram. Ja przestałam tak robić i dziś żyje mi się zdecydowanie lepiej”

64-latka dodała, że stawia także na picie dużej ilości wody, medytację i jogę. Wspomniała także o tym, że stara się afirmować życie i cieszyć z tego, co przynosi jej los.

„Patrzę w lustro i widzę zarówno młodą dziewczynę, którą kiedyś byłam, jak i mądrego starszego człowieka, którym chcę być”

A czy Wy się zgadzacie się z tym, że wszystko zależy od odpowiedniego podejścia? Cieszycie się ze swojego życia?

Z drugiej jeszcze strony, może łatwo mówi się o afirmowaniu życia, gdy się ma taką figurę! ???

Może Cię zainteresować

zamknij