×

Olga Kalicka pokazała na Instagramie swoją mamę. Jest do niej bardzo podobna

Te gwiazdy, które ochoczo korzystają z social mediów, lubią od czasu do czasu pochwalić się swoją rodziną. Tak samo zrobiła ta aktorka młodego pokolenia. Olga Kalicka pokazała mamę, a fani nie mogą wyjść z podziwu, jak bardzo obie panie są do siebie podobne!

Olga Kalicka pokazała mamę, a w styczniu sama nią została! 26-latka urodziła synka i jak większość polskich gwiazd nie pokazuje jego twarzy

Nie ma natomiast problemu dzielić się zdjęciami ze swoją mamą. Regularnie na jej profilu pojawiają się fotki, gdzie chwali się jednym ze swoich rodziców.

Tym razem zdjęcie powstało przy okazji wczorajszego Święta. Skromny komentarz pojawił się razem z fotografią: „Plony poświęcone!”

Fani od razu zaczęli komentować i podziwiać urodę obu pań.

Cieszę się że są jeszcze takie osoby SŁAWNE osoby które pokazują to że trzymają się tradycji ?

Twoja mama Olgo, to jak modelka, za każdym razem zadbana, umalowana, włoski ułożone a te jej kreacje to mistrzostwo ❤️ podziwiam i serdecznie pozdrawiam

Ale Twoja mamuśka wygląda rewelacyjnie?? cudna babcia?

Piękne mamy?

Piękna Pani Mama, piękna Pani ? cudowne zdjęcie

Aktorka z „Rodzinki.pl” wypoczywa w domu swoich rodziców i na pierwszy rzut oka widać, że relaks jej służy

Czujne oko obserwatorów nie daje jej jednak spokoju. O ile znaczna część internautów podziwiała urodę obu pań, to druga skupiła się na wózku i tym, ile kosztuje. Jest marki Cybex i za ten konkretnie model kosztuje od 4 tysięcy w górę. Czy myślicie, że jest wart swojej ceny?

Czy Waszym zdaniem panie są do siebie podobne?

Może Cię zainteresować

zamknij