×

Izabela Trojanowska chwali się córką. Roxanna wyrosła na piękną kobietę!

Izabela Trojanowska chwali się córką, która ma już 30 lat. Według internautów, panie wyglądają jak dwie krople wody. Jednakże Roxanna nie poszła w ślady swojej sławnej mamy. Czym się zajmuje?

Izabela Trojanowska chwali się córką

Aktorka i wokalistka od lat niezmiennie cieszy się zainteresowaniem mediów. W latach 80. celebrytka uchodziła za jedną z największych gwiazd polskiej sceny, a w 2020 roku świętowała jubileusz 40-lecia pracy artystycznej. Widzowie najbardziej kojarzą ją zapewne z rolą Moniki Ross w serialu Klan.

Gwiazda niedawno została trenerką w drugiej edycji muzycznego show TVP „The Voice Senior”. Prywatnie wokalistka dzieli życie między Warszawę i Berlin, gdzie zamieszkała po wyjeździe z Polski w stanie wojennym. Tam też mieszka jej 30-letnia córka, Roxanna.

Ostatnio Trojanowska postanowiła podzielić się ze swoimi fanami fotografią córki. W mediach społecznościowych celebrytki możemy więc podziwiać roześmianą Roxannę podczas wizyty w restauracji. Zdjęcie podpisała „ROXANNKA” i dodała do tego emotkę z oczami w kształcie serc.

Zdjęcie uśmiechniętej Roxanny bardzo spodobało się fanom Trojanowskiej. Wszyscy zgodnie twierdzą, że jej córka jest bardzo do niej podobna:

Jak bardzo podobna do Ciebie, na tym zdjęciu jest Roxanka 😍

Jak bym widziała Ciebie. Śliczna córeczka!. Pozdrawiam serdecznie

Uśmiech mamy!!!!! W ogóle cała mama:))))😍

Ależ jest do Ciebie podobna, śliczna dziewczyna 💗🌿

Nie poszła w ślady sławnej mamy

Ojcem Roxanny jest były mąż gwiazdy, Marek Trojanowski. Para rozwiodła się w 2008 roku. Dawniej Izabela Trojanowska często zabierała swoją córkę na salony. Wówczas chwaliła się, że jej mała dziewczynka przejawia talent wokalny.

Jednakże Roxanna nie zdecydowała się pójść w ślady sławnej mamy. Jakiś czas temu Izabela opowiedziała, dlaczego córka nie wybrała kariery aktorskiej lub wokalnej:

Nie chciała, bo nie podoba jej się takie życie, jakie wiodę. To, że brak mi prywatności, że kiedy jesteśmy razem, nie możemy spokojnie przejść ulicą, aby ktoś nas nie zaczepił i nie porównał córki z mamą. Pamiętam nasz wyjazd do Jastrzębiej Góry. Zamieszkałyśmy w hotelu w lesie, a obok harcerze rozbili obóz. Jak tylko wyszli z namiotów, każdy chciał mieć mój autograf. Słyszałam szept: A kto to jest? I odpowiedź: Nieważne, bierz. A dziecku nie można odmówić. W pewnym momencie zobaczyłam, że moja sześcioletnia córka stoi pod płotem i płacze. Trudno, ten zawód tak ma. Są gorsze.

Zamiast więc muzycznej kariery wybrała studia prawnicze. Obecnie Roxanna pracuje w renomowanej kancelarii adwokackiej w Berlinie. Ukończyła również antropologię na Uniwersytecie w Wiedniu.

Mimo życia z dala od błysku fleszy, Roxanna zdecydowała się jakiś czas temu wystąpić u boku swojej mamy w serialu Klan. Jak chwaliła się wtedy aktorka:

Moja córeczka Roxanna zagrała spontanicznie mały epizod – druhnę panny młodej Agaty, granej przez uroczą Marysię Niklińską. Będzie miała piękną pamiątkę.

Izabela Trojanowska wydaje książkę: „Ciężko pisać o sobie”

Źródła: www.pudelek.pl, www.radiozet.pl, www.fakt.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij