×

Kobieta tuż po porodzie grozi, że zabije swoje dziecko. Nie może znieść widoku syna

Kiedy Adam przyszedł na świat, nie wyglądał jak inne dzieci…

Smutna, chociaż poniekąd szczęśliwa historia

Gdy mały Adam pojawił się na świecie, jego rodzice przerazili się jego niepełnosprawnością i wyglądem. Chłopiec urodził się ze zdrowym mózgiem, płucami i sercem. Jednak jego twarz nie wyglądała jak u większości niemowląt. W dodatku nogi Adama były zrośnięte.

Byli zdecydowani zabić syna

Maleństwo przyszło na świat w chrześcijańskim szpitalu misyjnym w Indiach, ale rodzice Adama nie chcieli go stamtąd zabrać. Twierdzili, że jeśli będą musieli to zrobić – otrują dziecko.

Rzadkie schorzenie

U chłopca zdiagnozowano niezwykle rzadkie zaburzenie genetyczne zwane zespołem Bartsocas-Papas. Niemowlę urodziło się bez powiek, nosa, ust i dłoni. Jak się można domyślić, nie wyglądało to dobrze…

Wyjątkowa para

Na szczęście znalazły się osoby, które pokochały Adama i dały mu szansę na normalne życie. Chodzi o małżeństwo Paulrajów, które przypadkowo pracowało w zespole medycznym opiekującym się malutkim chłopcem.

Raj i Jessica nie mogli znieść myśli, że rodzice odrzucili Adama. Dlatego postanowili, że sami adoptują dzieciątko.

Walka o lepsze życie

Gdy Adam stał się ich synem, zaczęli walczyć o normalne życie dla niego. Zabrali chłopca do specjalisty w Stanach Zjednoczonych, gdzie przeszedł kilka operacji. Jednak opłaty za szpital były coraz większe i w pewnym momencie znacznie przekraczały ich możliwości finansowe.

Nie poddali się i rozpoczęli zbiórkę na leczenie małego Adama

Dzięki hojności ludzi dobrej woli w ciągu tygodnia uzbierali 100 000 dolarów! Wykonano kilka operacji, które polegały m.in. na rekonstrukcji powiek i ust chłopca.

Obecna sytuacja

Dzięki miłości i opiece Paulrajów oraz wsparciu społeczności – Adam jest teraz szczęśliwym i zdrowym chłopcem. Uwielbia bawić się i jest ciekawy świata.

Czasami pojawiają się komplikacje i potrzebne są kolejne operacje. Ponieważ usta Adama są zdeformowane, chłopiec ma kłopoty z mówieniem. Widać jednak, że bardzo chciałby wydobyć z siebie jakieś słowa…

Zobaczcie sami…

Czyż Raj i Jessica nie są wspaniali? Dobrze jest wiedzieć, że na świecie istnieją tacy dobrzy ludzie

Może Cię zainteresować

zamknij