×

Małżeństwo rozwiodło się. Mąż napisał list do przyszłego partnera swojej byłej żony

Pamiętasz swój dzień ślubu? Wydawało Ci się, że to najszczęśliwsze chwile w życiu i że spotkałeś kogoś na dobre i na złe, kto jest dla Ciebie całym światem, a razem stanowicie drużynę, której nic nie pokona. Niestety życie lubi rzucać nam pod nogi kłody i nie zawsze to, co na początku wydawało się wyśnionym marzeniem, jest nim do końca. Czasem zamienia się w koszmar lub zwyczajnie brakuje uczuć, dzięki którym kiedyś się żyło. Nadchodzi rozwód. To zawsze jest porażka dla obu stron. Nie udało się coś, co miało trwać wiecznie.

U Adama było podobnie. Rozwiódł się z kobietą, którą kiedyś bardzo kochał. Nie wyszło, ale to nie zmienia faktu, że była żona zawsze będzie dla niego ważną osobą. Z tego powodu napisał otwarty list do kolejnej osoby, która pokocha jego byłą żonę. Gdy to przeczytasz, zdecydowanie przyznasz mu rację.

- Carmen & Hugo -

Do tego, kto będzie partnerem mojej byłej żony,

Panicznie boi się pająków, więc jeśli dostaniesz od niej SMS-a, że musisz szybko wracać do domu, żeby zabić małą kreaturę, potraktuj ją poważnie. Jeśli tego nie zrobisz, istnieje ryzyko, że nigdy więcej nie będzie chciała wejść do tego pomieszczenia.

Jest podręcznikową introwertyczką. Czasem godzinami nie będzie reagować na wiadomości, a czasem wyłączy się na parę dni. Nie bierz tego broń Boże osobiście. Musi spędzić czas sama ze sobą, aby za chwilę zatęsknić za Tobą tak bardzo, że oszalejesz.

Jest także zazdrosna. Naprawdę mocno zazdrosna. Jej brązowe oczy zmieniają wtedy kolor na głęboką zieleń. Nienawidzi tego w sobie, że tak się zachowuje. Pamiętaj, że Cię kocha i zapewnij, że czujesz do niej to samo.

Potrzebuje wiedzieć, że darzysz ją uczuciem. Jeśli nie możesz jej tego dać, po prostu odejdź. Zasługuje na coś więcej.

Będą noce, kiedy wyjdzie i wypije trochę za dużo. Zadzwoni do Ciebie, żeby ją zabrać do domu. Kiedy to zrobisz, będzie całą noc Cię zaczepiać i powtarzać, jak bardzo Cię kocha i że nie chce, żebyś się na nią denerwował. Co Ty możesz wtedy zrobić? Naszykuj przy łóżku dużo wody i zmuś ją do tego, aby wypiła choć litr przed snem, w przeciwnym razie rano będzie umierać.

Jest najbardziej niezależną kobietą, jaką znam, ale przy tym jest tak niepewna, jeśli chodzi o uczucia. Dlatego, gdy zaczyna mówić Ci „Ty mnie już nie kochasz”, nie denerwuj się. Przypomnij jej o swoim uczuciu, a ona się uśmiechnie i wszystko będzie dobrze.

Kot jest najważniejszy. Zawsze. Nigdy nie myśl inaczej.

Kiedy ma atak lęku, przytul ją i zacznij masować. Powiedz jej, że jest bezpieczna i przypomnij jej, że zawsze może wziąć leki, jeśli tego potrzebuje.

Jeśli nie możesz jej traktować jak członka rodziny królewskiej, niech zrobi to ktoś inny. Ta dziewczyna zasługuje na wszystko to, co najlepsze.

Będzie Cię kochać z całych sił, dlatego zrób dla niej to samo.

Błagam, żebyś jej nie skrzywdził. Jest wyjątkowa. Nie pozwól, by jej blask zniknął.

Daj jej całego siebie, a ona odwdzięczy się. Już nigdy nie będziesz musiał prosić o kogoś lepszego.

Moje imię nie jest ważne, choć na pewno o mnie usłyszysz.

Ciężko powiedzieć, jaki był powód rozstania. Być może ich drogi najzwyczajniej się rozeszły, ale jak widać, szacunek pozostaje na zawsze, gdy ludzie są dorośli i są w stanie pogodzić sie z pewnymi sprawami.

Polecane

Może Cię zainteresować