×

Lewandowski podjął decyzję w sprawie operacji. „To konieczne”

Robert Lewandowski podjął decyzję w sprawie operacji. Czy zobaczymy go w listopadowych meczach z Izraelem i Słowenią? Wszystko wskazuje na to, że tak. Piłkarz przesunie bowiem termin zabiegu na przerwę zimową.

Problemy zdrowotne Lewandowskiego

Od początku sezonu Lewandowski spisuje się genialnie na murawie. Jego strzeleckie statystyki budzą zachwyt, dlatego mało kto wie, że piłkarz zmaga się z przepukliną pachwinową. Powinien poddać się operacji i przejść około dwutygodniową rekonwalescencję.

Patrząc jednak na grę Lewego trudno dostrzec, by zmagał się z bólem, który utrudniałby mu zdobywanie goli. W przeciwnym wypadku zabieg przeprowadzono by już dawno temu.

Jak powiedział sam Lewandowski:

Nie odczuwam żadnych problemów ani przy bieganiu, ani przy kopaniu piłki, dlatego nie ma presji

Robert Lewandowski podjął decyzję w sprawie operacji

Chociaż przepuklina nie powoduje u piłkarza bólu, to jest dla niego uciążliwa. Początkowo planowano więc zabieg wykonać w listopadzie tego roku. Zapadła jednak inna decyzja.

Jak informuje „Kicker”, Lewandowski podda się operacji pachwiny dopiero w czasie przerwy zimowej. Kapitan reprezentacji Polski już wcześniej to rozważał, ale ostatecznie zdecydował o tym w niedzielę.

Kibice mogą odetchnąć z ulgą! Już 16 listopada zobaczymy Lewandowskiego w meczu Polski z Izraelem, a trzy dni później ze Słowenią

Źródła: sport.onet.pl
Fotografie: Instagram.com

Polecane

Może Cię zainteresować