×

Lewandowski w samych kąpielówkach. Fani zachwyceni nowym zdjęciem

Lewandowski bez koszulki. Piłkarz korzysta z krótkiego urlopu przed Ligą Mistrzów. Ostatnio wrzucił do sieci zdjęcie, na którym widać jego umięśniony brzuch. Internauci są zachwyceni jego formą.

Zasłużony urlop

Za obecnie najpopularniejszą polską rodziną gorący okres. Dwa miesiące temu Anna Lewandowska urodziła drugą córką, Laurę. W międzyczasie Robert Lewandowski rozegrał mecze w niemieckiej Bundeslidze i jak zwykle dał z siebie wszystko. Tymczasem żona sportowca wydała nową książkę „Healthy sweets by Ann” i ruszyła z nowym wyzwaniem treningowym dla swoich fanów – „Fighter Challange”.

Teraz oboje zasłużyli na wypoczynek. Mimo tak wielu obowiązków szczęśliwemu małżeństwu udało się wybrać na krótki urlop. Najpierw słonecznymi kadrami z wakacji podzieliła się Anna Lewandowska, a niedawno do sieci trafiło także zdjęcie jej męża. Fani oniemieli z wrażenia!

Lewandowski bez koszulki

Takiego zdjęcia z pewnością nie spodziewali się fani piłkarza. Robert Lewandowski w mediach społecznościowych najczęściej chwali się zdjęciami z boiska. Jednak tym razem pokusił się o opublikowanie prywatnej fotografii. „Lewy” pozuje na niej bez koszulki, a w tle błękit morza.

Po prostu relaksuję się.

– napisał „Lewy” w opisie zdjęcia.

Zdjęcie zachwyciło internautów, którzy pozostawili pod nim masę komentarzy w przeróżnych językach. Najczęściej wychwalana jest muskulatura Lewandowskiego.

Zeus polskiej piłki

Tak powinien wyglądać każdy polski piłkarz reprezentacji

Forma plażowa

Także Bayern Monachium nie pozostawił tego bez komentarza. Na profilu mistrzów Niemiec na Twitterze napisano: „LewanABSki”. Nowy pseudonim Lewandowskiego odwołuje się do treningu „ABS” [Abdominal Body System] – zestawu ćwiczeń fitness. Od dawna piłkarz może poszczycić się także przezwiskiem „LewanGOALski”, który związany jest z jego kolejnymi rekordami strzeleckimi.

Co Wy uważacie o muskulaturze „Lewego”?

Źródła: www.sport.pl, www.rmfmaxxx.pl, www.rmf.fm
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować