×

Królewska para osobiście zaprosiła na swój ślub 13-latkę. Mało kto wie, kim jest dziewczynka

Leonora Ncomanzi to uczennica, która może mówić o prawdziwym szczęściu. Kiedy książę Harry i Meghan Markle odwiedzili Akademię Nottingham podczas swoich pierwszych zaręczyn, 13-letnia uczennica dostała tzw. „złoty bilet”, a więc została osobiście zaproszona na ślub królewskiej pary.

Nottingham Academy

Leonora jako jedna z 1200 szczęśliwców, którzy wykazali się na tle rówieśników i społeczeństwa, będzie miała uczestniczyć u uroczystości zaślubin, która będzie miała miejsce 19. maja. Nastolatka mówi, że ma już sukienkę przygotowaną na tę specjalną uroczystość.

Kiedy powiedziałam mojej mamie, że zostałam zaproszona na ślub królewskiej pary, krzyczała z zachwytu… Meghan jest dla mnie prawdziwą inspiracją. Kiedy ją poznałam, spytałam, czy ma dla mnie jakąś radę, bo chcę być taką aktorką jak ona. Powiedziała, że zawsze powinnam być przygotowana na najgorsze, a jednocześnie dążyć do celu. Nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę, jak ubrała się na ślub.

Caters News Agency

Uczennica jest członkiem Full Efect – organizacji, która jest wspierana przez Royal Foundation. Organizacja, do której należy dziewczynka, pomaga zwalczać przemoc i wszelakie zło wśród młodzieży poprzez mentoring i różnego rodzaju szkolenia.

Jestem bardzo dumny z mojej córki. To jest jej najwspanialsze osiągnięcie… Jest bardzo zdeterminowana do tego, żeby zostać aktorką. Była więc zachwycona, że udało się jej spotkać z Meghan – mówi ojciec dziewczynki.

AP

Oprócz Leonory w uroczystości weźmie również udział setki innych Brytyjczyków, a w tym m.in. afgański weteran wojenny, niepełnosprawni i bezdomni pracownicy charytatywni, nauczyciele czy chociażby uczennica, która przeżyła atak terrorystyczny na Manhattanie.

Nottingham Academy

Już w lutym królewska para ogłosiła, że planuje zrobić wielkie, weselne zgromadzenie na terenie zamku Windsor, w którym weźmie udział około 2640 osób. Będą oni pierwszymi, którzy zobaczą, jak nowożeńcy rozpoczynają swój pierwszy przejazd powozem jako mąż i żona.

Polecane

Może Cię zainteresować