×

Mężczyzna oddaje strzał do sąsiada, który chce utopić swoje 3-miesięczne dziecko…

Ta historia wstrząsnęła światem! Sąsiad postrzelił i zabił mężczyznę, który chciał utopić własne, 3-miesięczne bliźniaki. Czy zostanie za to ukarany?

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 12:30. To wtedy kobieta wezwała policję, twierdząc, że Leland Michael Foster, ojciec 3-miesięcznych bliźniąt, ma nóż i próbuje je utopić.

Rozwścieczony mężczyzna zaczął grozić również kobiecie, która próbowała go uspokoić.

Zanim policja pojawiła się na miejscu, 12-letnia wnuczka właściciela domu zdążyła pobiec do sąsiada i poprosić go o pomoc.

Cash Freeman bez zwłoki uzbroił się w rewolwer i ruszył do sąsiedniego budynku. Kiedy tylko jego oczom ukazał się widok Fostera trzymającego nóż i niemowlę w drugiej ręce, dwukrotnie postrzelił i zabił na miejscu zagrażającego życiu dzieci mężczyznę.

Dopiero po chwili pojawiła się policja. Przesłuchała Freemana, jednak to prokuratura zbada okoliczności i zdecyduje, czy strzelanina była uzasadniona.

Niemowlęta zostały przewiezione do szpitala w celu przeprowadzenia kontrolnych badań. Okazało się, że są w pełni zdrowe, dlatego już następnego dnia zostały z niego wypisane.

Czy Cash Freeman postąpił słusznie? Powinien ponieść konsekwencje za to, co zrobił? Odpowiedź pozostawiamy Wam!

Polecane

Może Cię zainteresować