×

Uparcie twierdzi, że jest atrakcyjna. „Wielu facetów marzy o partnerce z moją figurą”

Jaki jest ideał kobiety? Z pewnością nie ma na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi. Podczas gdy jednym podobają się wysokie, szczupłe brunetki o brązowych oczach, dla innych ideałem może być niska czarnulka z kręconymi włosami. Jak to się jednak ma do samopoczucia i podejścia do życia pań? Czasami można odnieść wrażenie, że im bardziej doskonałe ciało, tym kobiety mają większy problem z samoakceptacją. W końcu przy idealnej figurze i jeszcze piękniejszej twarzy nawet najdrobniejsza wada wydaje się być istną masakrą.

Nasza bohaterka nie musi się tym jednak przejmować. I choć przeczy wszelkim standardom piękna, sama nie narzeka na brak powodzenia

Leah Stanley doskonale wie, że nie wygląda jak modelka – jest zupełnym przeciwieństwem szczupłych i pięknych pań. To młoda dziewczyna ze sporą nadwagą. I choć wydawać by się mogło, że mało która osoba o takim wyglądzie potrafi cieszyć się z życia, Leah jest zupełnie inna. Wiecznie się uśmiecha i autentycznie kocha siebie. Jakby tego było mało, jest niesamowicie pewna siebie i nie narzeka na brak powodzenia, przez co nie czuje się gorsza od swoich szczupłych koleżanek.

Wielu facetów marzy o partnerce plus size. Jeśli twierdzą, że tak nie jest, najprawdopodobniej tylko się do tego nie przyznają – przekonuje Leah Stanley

Leah Stanley stała się inspiracją dla wielu kobiet na całym świecie

Leah za sprawą swojego podejścia bardzo szybko stała się rozpoznawalna w mediach społecznościowych. Dzisiaj jest inspiracją dla wielu kobiet, które do tej pory nie potrafiły uwierzyć we własne piękno, a tym samym czuć się szczęśliwymi.

Złota rada

Stanley ma swoim fankom (i nie tylko) do przekazania jedną, bardzo istotną radę. Radę, którą powinna kierować się każda stąpająca po świecie istota.

Możesz wyglądać jak chcesz, ale to nigdy nie powinno zepsuć ci humoru – podkreśla

Podpiszesz się pod tymi słowami?

Polecane

Może Cię zainteresować