×

Okrzyknięto je „najpiękniejszymi bliźniaczkami na świecie”. Dziewczynki mają dopiero 7 lat

Leah Rose i Ava Marie to bliźniaczki z Kalifornii. Dziewczynki 7 lipca skończyły dopiero 7 lat, a już w świecie modelingu są dość znane. Wszystko dzięki temu, że o rozwój ich kariery dba zaradna mama.

6-miesięczne modelki?!

Jaqi Clements postanowiła zapisać dziewczynki do agencji modelek, gdy miały zaledwie 6 miesięcy! Ostatecznie stwierdziła jednak, że nie jest to właściwy czas. Dzięki temu bardzo wczesne dzieciństwo jej córeczki miały jeszcze w miarę spokojne…

Wszystko zmieniło się niedawno

W okolicach 7. urodzin Leah i Avy ich mama założyła im konto na Instagramie. Tam zaczęła publikować zdjęcia swoich pięknych córeczek.

Z chwili na chwilę obserwatorów, zachwycających się urodą dziewczynek, przybywało. Wszystko to dzięki skrupulatnie dobranym stylizacjom i podrasowanym zdjęciom. W zaledwie pół roku udało im się przekonać do siebie ponad 140 tysięcy fanów!

Na wielu fotografiach 7-letnie Leah Rose i Ava Marie wyglądają jak żywe lalki, a nie dzieci

Zaczęło się bardzo niewinnie, ale już dziś dziewczynki należą do dwóch profesjonalnych agencji modelek. Jednak czy to nie za wcześnie?

Bliźniaczki faktycznie zachwycają anielską urodą, ale czy te wszystkie sesje i reklamy są im potrzebne do szczęścia? Wielu ludzi sądzi, że to odbieranie im radości z bycia dziećmi. Jednak ich mama definitywnie temu zaprzecza i przyznaje, że córki lubią to robić i nie widzą problemu, aby przez wiele godzin pozować.

Kochają być w centrum uwagi!

Mama 7-latek dodaje też, że jej córeczki uwielbiają być w centrum uwagi od samego początku. Dlatego jej zdaniem są wprost stworzone do bycia modelkami.

Instagramowi fani dziewczynek okrzyknęli je „najpiękniejszymi bliźniaczkami na świecie”. Mają rację? :)

Polecane

Może Cię zainteresować