×

Na nosie kobiety pojawiła się czerwona plamka. Pies nieustannie ją wąchał i lizał

Dobre uczynki wracają do nas, w końcu nie bez powodu mówi się, że karma wraca. Okazana życzliwość i dobroć ma wpływ na nasze życie, nawet gdy nie jesteśmy tego świadomi.

Beagle & Hound Rescue

Lauren Gauthier nie miała pojęcia, że okazane serce w przyszłości uratuje jej życie. Większość czasu poświęciła na ratowanie maltretowanych i porzuconych psów. Misją Beagle & Hound Rescue było podarowanie drugiej szansy i nowego życia niekochanym zwierzakom.

Post udostępniony przez LG (@lagchap)

Jednooki szczeniak

Pewnego razu Lauren odwiedzała schroniska w Karolinie Południowej. Tam natknęła się na przerażoną suczkę Victorię, która miała tylko jedno oko. Kobieta wiedziała, że musi pomóc i decyzja o zabraniu psa do domu zapadła bardzo szybko. Nie wiedziała, jak bardzo ten wybór zmieni jej życie.

Uroczy szczeniak

Brak oka Victoria nadrabiała urokiem i miłością. Lauren natychmiast poczuła z suczką wyjątkową więź. Z przestraszonego psa okazała się tryskającym życiem towarzyszem, który był również bardzo czuły na nastrój swojej właścicielki.

Post udostępniony przez LG (@lagchap)

Psi zmysł

Victoria widziała, kiedy Lauren jest smutna lub zestresowana. Wkrótce kobieta zaczęła zdawać sobie sprawę, że suczka zachowuje się dziwnie w jej towarzystwie. Na nosie kobiety pojawiła się mała czerwona plamka, którą pies nieustannie wąchał z wielką podejrzliwością.

Przypuszczenia

Lauren udała się do lekarza z dziwną krostką. Kiedy usłyszała ostateczną diagnozę, nie mogła uwierzyć w słowa lekarza. Mała plamka była formą raka skóry. Dzięki Victorii wystarczyła drobna operacja, by uratować kobiecie życie i zapobiec rozprzestrzenieniu się choroby.

Post udostępniony przez LG (@lagchap)

To naprawdę niesamowite, że mój pies był tak wytrwały w wąchaniu obszaru, który był rakiem skóry.

Zabieg

Laura wierzy, że to właśnie Victoria uratowała jej życie, a po samej bliźnie pozostał zaledwie ślad. Suczka znalazła wspaniały sposób, by odwdzięczyć się za miłość i troskę. Rak był wywołany przez wizyty na solarium, przed którymi Lauren dziś ostrzega.

Post udostępniony przez LG (@lagchap)

Moja rada dla nastolatków i innych osób rozważających wizytę na solarium brzmi: nie. Dostępnych jest wiele innych opcji, takich jak opalenizna, które poprawiają wygląd kosmetyczny. Koszt i szkody, które wyrządzasz swojej skórze, są zbyt wysokie.

Może Cię zainteresować

zamknij