Kategorie Życie

Na nosie kobiety pojawiła się czerwona plamka. Pies nieustannie ją wąchał i lizał

Dobre uczynki wracają do nas, w końcu nie bez powodu mówi się, że karma wraca. Okazana życzliwość i dobroć ma wpływ na nasze życie, nawet gdy nie jesteśmy tego świadomi.

Beagle & Hound Rescue

Lauren Gauthier nie miała pojęcia, że okazane serce w przyszłości uratuje jej życie. Większość czasu poświęciła na ratowanie maltretowanych i porzuconych psów. Misją Beagle & Hound Rescue było podarowanie drugiej szansy i nowego życia niekochanym zwierzakom.

Jednooki szczeniak

Pewnego razu Lauren odwiedzała schroniska w Karolinie Południowej. Tam natknęła się na przerażoną suczkę Victorię, która miała tylko jedno oko. Kobieta wiedziała, że musi pomóc i decyzja o zabraniu psa do domu zapadła bardzo szybko. Nie wiedziała, jak bardzo ten wybór zmieni jej życie.

Uroczy szczeniak

Brak oka Victoria nadrabiała urokiem i miłością. Lauren natychmiast poczuła z suczką wyjątkową więź. Z przestraszonego psa okazała się tryskającym życiem towarzyszem, który był również bardzo czuły na nastrój swojej właścicielki.

Psi zmysł

Victoria widziała, kiedy Lauren jest smutna lub zestresowana. Wkrótce kobieta zaczęła zdawać sobie sprawę, że suczka zachowuje się dziwnie w jej towarzystwie. Na nosie kobiety pojawiła się mała czerwona plamka, którą pies nieustannie wąchał z wielką podejrzliwością.

Przypuszczenia

Lauren udała się do lekarza z dziwną krostką. Kiedy usłyszała ostateczną diagnozę, nie mogła uwierzyć w słowa lekarza. Mała plamka była formą raka skóry. Dzięki Victorii wystarczyła drobna operacja, by uratować kobiecie życie i zapobiec rozprzestrzenieniu się choroby.

To naprawdę niesamowite, że mój pies był tak wytrwały w wąchaniu obszaru, który był rakiem skóry.

Zabieg

Laura wierzy, że to właśnie Victoria uratowała jej życie, a po samej bliźnie pozostał zaledwie ślad. Suczka znalazła wspaniały sposób, by odwdzięczyć się za miłość i troskę. Rak był wywołany przez wizyty na solarium, przed którymi Lauren dziś ostrzega.

Moja rada dla nastolatków i innych osób rozważających wizytę na solarium brzmi: nie. Dostępnych jest wiele innych opcji, takich jak opalenizna, które poprawiają wygląd kosmetyczny. Koszt i szkody, które wyrządzasz swojej skórze, są zbyt wysokie.